Czechy – Anglia | 2:1 (koniec) | | | Czarnogóra – Bułgaria | 0:0 (koniec) | | | Portugalia – Luksemburg | 3:0 (koniec) |
Ukraina – Litwa | 2:0 (koniec) | | | Andora – Mołdawia | 1:0 (koniec) | | | Islandia – Francja | 0:1 (koniec) |
Turcja – Albania | 1:0 (koniec) |
Stomil – Termalica | 1:1 (koniec) | | | Sandecja – Chojniczanka | 4:4 (koniec) |
Polska – Anglia | 2:5 (koniec) |
Armenia – Luksemburg | 2:0 (koniec) | | | Rosja – Polska | 2:2 (koniec) | | | Mołdawia – Walia | 2:1 (koniec) |
Białoruś – Norwegia | 1:1 (koniec) | | | Bułgaria – Serbia | 0:1 (koniec) | | | Estonia – Łotwa | 2:1 (koniec) |
Holandia – Portugalia | 4:2 (koniec) | | | Szwajcaria – Gruzja | 2:1 (koniec) | | | Austria – Turcja | 3:0 (koniec) |
finał
Bułgaria
0:1
(0:0)
Serbia
Gole:
87. Stuparević
Strzały celne: 1:6. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 4:3. Foule: 12:15.
Sędziowie: Kruašvili – Mentešašvili, Pipia (všichni GEO)
Widownia:
Kartki: 32. Krastev (BUL), 35. Jordanov (BUL) – 45. L. Ilić (SRB), 54. Nišić (SRB), 56. Vlahović (SRB), 77. Devetak (SRB)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 1:6. Strzały niecelne: 4:1. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 4:3. Foule: 12:15.
Bułgaria:
Naumov – Turicov, Hristov (C), Petkov, Popov – Ivanov (90. Rusev), Jurukov (73. Antov), Kotev (89. Najmedov), Minčev (46. Kovačev) – Krastev, Jordanov.
Zmiany: Djulgerov – Gavrilov, Ljaskov, Antov, Jankov, Kovačev, Rusev, Najdenov, Mihajlov.
Trener:
Serbia: M. Ilić – Nišić, Marković, Pavlović, Devetak – I. Ilić (68. Stuparević), Petrović, Birmančević (84. Gavrić) – Adžić (C), Vlahović (69. Joveljić), L. Ilić (90. Mašović).
Zmiany: Marković – Mašović, Bošnjak, Joveljić, Gavrić, Veselinović, Tedić, Stuparević, Kamenović.
Trener:
Zmiany: Djulgerov – Gavrilov, Ljaskov, Antov, Jankov, Kovačev, Rusev, Najdenov, Mihajlov.
Trener:
Serbia: M. Ilić – Nišić, Marković, Pavlović, Devetak – I. Ilić (68. Stuparević), Petrović, Birmančević (84. Gavrić) – Adžić (C), Vlahović (69. Joveljić), L. Ilić (90. Mašović).
Zmiany: Marković – Mašović, Bošnjak, Joveljić, Gavrić, Veselinović, Tedić, Stuparević, Kamenović.
Trener:
Sędziowie: Kruašvili – Mentešašvili, Pipia (všichni GEO)
Widownia:
Strzelcem bramki FILIP STUPAREVIĆ.