Czechy – Grecja 1:1 (kon.) | Czarnogóra – Macedonia 1:2 (kon.) | Finlandia – Malta 4:0 (kon.)
Dania – Irlandia Północna 2:1 (kon.) | Szkocja – Litwa 0:0 (kon.) | Rumunia – Ukraina 3:0 (kon.)
Francja – Azerbejdżan 5:0 (kon.) | Irlandia – Włochy 0:0 (kon.)
koniec
Francja
5:0 (3:0)
Azerbejdżan
czwartek 10.10.2019, 21:00Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 • Grupa 2.
     
    90+2
    Koniec meczu. (22:49:59)
     
    79
    Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Guendouzi, na boisku pojawia się Louza.
    77. Nordin (FRA) - 5:0
     
    77
    Gol dla Francji!
    Strzelcem bramki NORDIN.
     
    73
    Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Adelaide, na boisku pojawia się Makengo.
     
    67
    Zmiana w drużynie Azerbejdżan: z boiska schodzi Muradov, na boisku pojawia się Kokcu.
     
    63
    Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Soumare, na boisku pojawia się Bellegarda.
    Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Edouard, na boisku pojawia się Gouiri.
     
    62
    Zmiana w drużynie Francja: z boiska schodzi Aouar, na boisku pojawia się Nordin.
    53. Aouar (FRA) - 4:0
     
    53
    Gol dla Francji!
    Strzelcem bramki AOUAR.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
    41. Zagadou (FRA) - 3:0
     
    41
    Gol dla Francji!
    Strzelcem bramki ZAGADOU.
    37. Edouard (FRA) - 2:0
     
    37
    Gol dla Francji!
    Strzelcem bramki EDOUARD.
     
    31
    Żółtą kartkę otrzymuje Tamazov (Azerbejdżan).
    3. Edouard (FRA) - 1:0
     
    3
    Gol dla Francji!
    Strzelcem bramki EDOUARD.
    Bramki: 3. Edouard, 37. Edouard, 41. Zagadou, 53. Aouar, 77. Nordin

    Kartki:   31. Tamazov (AZE)


    Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały na bramkę: 12:3. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 4:4. Faule: 9:8.
    Francja: Lafont – Adou, Kamara, Zagadou, Cozza – Reine-Adelaide (73. Makengo), Soumare (63. Bellegarde), Guendouzi (79. Louza) – Diaby, Edouard (63. Gouiri), Aouar (62. Nordin)
    Rezerwowi: Alakouch, Bellegarde, Bertaud, Gouiri, Louza, Makengo, Maouassa, Nordin, Upamecano

    Azerbejdżan: Ibrahimov – Krivocjuk, Seylighli, Tamazov, Sejdijev – Muradov (67. Kokcu), Ekincier, Ibrahimli, Sejdov, Nabijev – Oksuz
    Rezerwowi: Abdullazade, Achmadov, Gayali, Jafargulijev, Kokcu, Maharramlu, Manafov, Mehbalijev, Mustafajev