Czechy – Grecja 1:1 (kon.) | Czarnogóra – Macedonia 1:2 (kon.) | Finlandia – Malta 4:0 (kon.)
Dania – Irlandia Północna 2:1 (kon.) | Szkocja – Litwa 0:0 (kon.) | Rumunia – Ukraina 3:0 (kon.)
Francja – Azerbejdżan 5:0 (kon.) | Irlandia – Włochy 0:0 (kon.)
koniec
Dania
2:1 (1:0)
Irlandia Północna
czwartek 10.10.2019, 18:00 • Aalborg Portland Park (Aalborg) • Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 • Grupa 8.
     
    90+6
    Koniec meczu. (19:53:53)
     
    90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Odgaard (Dania).
     
    90+2
    Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Laursen, na boisku pojawia się Madsen.
     
    88
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Dunwoody, na boisku pojawia się Galbraith.
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Gordon, na boisku pojawia się O'Mahony.
    86. Odgaard (DEN) - 2:1
     
    86
    Gol dla Danii!
    Strzelcem bramki ODGAARD.
     
    79
    Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Poulsen, na boisku pojawia się Madsen.
     
    78
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Marron, na boisku pojawia się Palmer.
     
    71
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Parkhouse, na boisku pojawia się McCann.
    Zmiana w drużynie Irlandia Północna: z boiska schodzi Munce, na boisku pojawia się McClean.
     
    70
    Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Hjulmand, na boisku pojawia się Andersen.
     
    69
    Zmiana w drużynie Dania: z boiska schodzi Holse, na boisku pojawia się Odgaard.
     
    67
    Żółtą kartkę otrzymuje Marron (Irlandia Północna).
     
    67
    Żółtą kartkę otrzymuje Larsen (Dania).
     
    66
    Żółtą kartkę otrzymuje Toal (Irlandia Północna).
    57. Dunwoody (NIR) - 1:1
     
    57
    Gol dla Irlandii Północnej!
    Strzelcem bramki DUNWOODY.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45
    Pierwsza połowa skończona.
    30. Poulsen (DEN) - 1:0
    Bramki: 30. Poulsen, 86. Odgaard – 57. Dunwoody

    Kartki:   67. Larsen (DEN), 90+2. Odgaard (DEN) – 66. Toal (NIR), 67. Marron (NIR)


    Dania: Christensen – Anyembe, Sorensen, Nelsson, Poulsen – Hjulmand, Nartey, Holse – Olsen, Larsen, Laursen
    Rezerwowi: Jensen, Ibsen, Rasmussen, Madsen, Andersen, Madsen, Damsgaard, Dreyer, Odgaard

    Irlandia Północna: Hazard – Marron, Toal, Balmer – Gordon, McCann, McCalmont, Munce, Thompson – Parkhouse, Dunwoody
    Rezerwowi: Hughes, McClelland, Graham, Galbraith, O'Mahony, Palmer, McClean, O'Neil, McCann

    Sędziowie: D. Rumsas (Litva)