Czechy – Grecja 1:1 (kon.) | Czarnogóra – Macedonia 1:2 (kon.) | Finlandia – Malta 4:0 (kon.)
Dania – Irlandia Północna 2:1 (kon.) | Szkocja – Litwa 0:0 (kon.) | Rumunia – Ukraina 3:0 (kon.)
Francja – Azerbejdżan 5:0 (kon.) | Irlandia – Włochy 0:0 (kon.)
koniec
Czechy
1:1 (0:1)
Grecja
czwartek 10.10.2019, 17:00 • Městský stadión (Karviná) • Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 • Grupa 4.
     
    90+4
    Koniec meczu. (18:52:26)
     
    90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Šašinka (Czechy).
     
    90
    Żółtą kartkę otrzymuje Souček (Czechy).
     
    88
    Żółtą kartkę otrzymuje Natsos (Grecja).
     
    84
    Zmiana w drużynie Grecja: z boiska schodzi Kampetsis, na boisku pojawia się Iatroudis.
    76. Hložek (CZE) - 1:0
     
    76
    Gol dla Czechów!
    Strzelcem bramki HLOŽEK.
     
    74
    Zmiana w drużynie Czechy: z boiska schodzi Matoušek, na boisku pojawia się Růsek.
     
    62
    Zmiana w drużynie Czechy: z boiska schodzi Vaníček, na boisku pojawia się Janošek.
     
    53
    Zmiana w drużynie Grecja: z boiska schodzi Bouzoukis, na boisku pojawia się Lyratzis.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+3
    Pierwsza połowa skończona.
    45+2. Bouzoukis (GRE) - 0:0
     
    45+2
    Gol dla Grecji!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BOUZOUKIS..
    45+1.
    29. Hložek (CZE)
     
    28
    Zmiana w drużynie Grecja: z boiska schodzi Douvikas, na boisku pojawia się Evangelou.
    24. Dimitriou (GRE)
     
    24
    Czerwona kartka dla Dimitriou (Grecja).
    Bramki: 76. Hložek – 45+2. Bouzoukis (kar.)

    Kartki:   90. Souček (CZE), 90+2. Šašinka (CZE) – 88. Natsos (GRE)   24. Dimitriou (GRE)


    Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały na bramkę: 7:2. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 10:3. Spalone: 3:2. Faule: 19:13.
    Czechy: Jedlička – Souček, Chaluš, Plechatý, Holík, Bucha, Sadílek(C), Matoušek, Hložek, Vaníček, Šašinka.
    Rezerwowi: Douděra, Granečný, Havelka, Janošek, Klíma, Lingr, Polidar, Růsek, Trmal.

    Grecja: Siampanis – Katranis, Nikolaou, Dimitriou, Natsos, Retsos (C), Balogiannis, Ntaviotis, Bouzoukis, Kampetsis, Douvikas.
    Rezerwowi: Apostolakis, Botos, Diamantis, Evangelou, Iantroudis, Lyratzis, Milogevits, Papanikolaou, Stergiakis.

    Sędziowie: Daugbjerg Burchardt J. (DK)