Kunlun – Niżniekamsk 2:1 (po dog.) | Magnitogorsk – Władywostok 3:4 (po dog.) | Jarosław – Soczi 1:0 (kon.)
Omsk – Chabarowsk 1:0 (kon.) | Sankt Petersburg – Jekaterynburg 2:1 (po dog.)
koniec po dogrywce
SKA Sankt Petersburg
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Awtomobilist Jekaterynburg
czwartek 10.10.2019, 18:30 • Ice Palace, Petrohrad • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (21:03:52)
    60:47 Arťom Zub (PET) - 2:1
     
    60:47
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki ARŤOM ZUB. Asysta Sergej Plotnikov.
     
    60:01
    Dogrywka rozpoczęta.
     
    60:00
    Trzecia tercja skończona.
    57:07 Maxim Karpov (PET)
    45:57 Jevgenij Ketov (PET)
    42:08 Peter Holland (JEK) - 1:1
     
    42:08
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki PETER HOLLAND. Asysta Maxim Berezin, Dan Sexton.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:32
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jori Lehterä – 2 min., atak na głowę lub szyję + 10 min. kara indywidualna, atak na głowę lub szyję).
     
    37:43
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Maxim Berezin – 2 min., trzymanie).
    35:54 Maxim Karpov (PET)
     
    24:08
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    22:07
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
    21:19 Jori Lehterä (PET) - 1:0
     
    21:19
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki JORI LEHTERÄ. Asysta Vasilij Tokranov, Vladimir Tkačov.
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
    Bramki i asysty: 22. Lehterä (Tokranov, Tkačov), 61. Zub (S. Plotnikov) – 43. Holland (Berezin, Sexton)


    SKA Sankt Petersburg: Hellberg (Melničuk) – Rundblad, Tokranov, Dyblenko, A. Bělov, Zub, Zubarev, Galeňuk (C) – S. Plotnikov (A), Lehterä, Tkačov – Burdasov, Kemppainen, Barabanov – Karpov, Koskiranta, Děrgačov (A) – Ketov, Kablukov, Kuzmenko – Marčenko.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Gross) – I. Višněvskij, Gurkin, Alexej Vasilevskij, D. Bodrov (A), Trjamkin, Berezin, Valitov – Golyšev, Dacjuk (A), Dawes (C) – Macek, Holland, Sexton – Litovčenko, Kučerjavenko, A. Garejev – Chripunov, V. Popov, Mozer – S. Kolesnikov.

    Sędziowie: Gofman, Soin – Lazarev, Černyšov

    Widzów: 11 952