Kazachstan – Cypr 1:2 (kon.) | Białoruś – Estonia 0:0 (kon.) | Holandia – Irlandia Północna 3:1 (kon.)
Chorwacja – Węgry 3:0 (kon.) | Słowacja – Walia 1:1 (kon.) | Austria – Izrael 3:1 (kon.)
Macedonia – Słowenia 2:1 (kon.) | Łotwa – Polska 0:3 (kon.) | Belgia – San Marino 9:0 (kon.)
Rosja – Szkocja 4:0 (kon.)
koniec
Białoruś
0:0 (0:0)
Estonia
czwartek 10.10.2019, 18:00 • Stadion Dinamo, Minsk (BLR) • Eliminacje Mistrzostw Europy • Grupa C
     
    90+4
    Koniec meczu. (19:53:01)
     
    88
    Zmiana w drużynie Estonia: z boiska schodzi Henrik Ojamaa, na boisku pojawia się Martin Miller.
    87. Dzjanis Lapcev (BLR)
     
    83
    Zmiana w drużynie Białoruś: z boiska schodzi Jewgienij Jabłonskij, na boisku pojawia się Vitaly Lisakovich.
     
    82
    Żółtą kartkę otrzymuje Frank Liivak (Estonia).
     
    80
    Zmiana w drużynie Estonia: z boiska schodzi Erik Sorga, na boisku pojawia się Rauno Sappinen.
    65. Jewgienij Jabłonskij (BLR)
     
    65
    Zmiana w drużynie Białoruś: z boiska schodzi Maxim Skavyš, na boisku pojawia się Dzjanis Lapcev.
    62. Stanislav Drahun (BLR)
     
    59
    Zmiana w drużynie Białoruś: z boiska schodzi Pavel Savicki, na boisku pojawia się Ivan Bachar.
     
    59
    Zmiana w drużynie Estonia: z boiska schodzi Sergej Zenjov, na boisku pojawia się Frank Liivak.
    50. Stanislav Drahun (BLR)
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    Pierwsza połowa skończona.
     
    41
    Żółtą kartkę otrzymuje Sjarhej Policevič (Białoruś).
    20. Stanislav Drahun (BLR)
    17. Konstantin Vassiljev (EST)
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.
    Bramki:

    Kartki:   41. Policevič (BLR) – 82. Liivak (EST)


    Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
    Strzały na bramkę: 6:0. Strzały niecelne: 8:6. Rzuty rożne: 7:3. Spalone: 3:0. Faule: 10:7.
    Białoruś: Hutar – Matveychik, Martynovič (C), Policevič, Polakow – Meyeuski – Savicki (59. Bachar), Jabłonskij (83. Lisakovich), Drahun, Stasevič – Skavyš (65. Lapcev).
    Rezerwowi: Čičkan, Chatkevič – Bachar, Ngome, Kovaljov, Lapcev, Naumov, Ševčenko, Veracila, Volkov, Zolotov, Lisakovich.

    Estonia: Lepmec – Teniste, Baranov, Kreida, Kallaste – Mets – Zenjov (59. Liivak), Käit, Vassiljev (C), Henrik Ojamaa (88. Miller) – Sorga (80. Sappinen).
    Rezerwowi: Igonen, Meerits – Ainsalu, Antonov, Kams, Kuusk, Liivak, Miller, Pikk, Sappinen, Siňavskij, Vihmann.

    Sędziowie: De Burgos – Del Palomar, Devís (všichni ESP)