Orlen Wisła – Industria | 27:26 (koniec) | | | Azoty – Piotrkowianin | 39:35 (koniec) |
Piotrcovia – MKS Perła | 21:26 (koniec) | | | Zagłębie – Eurobud JKS | 33:26 (koniec) |
finał
Orlen Wisła Płock
27:26
(14:12)
Industria Kielce
50
|
Czerwona kartka dla Janca, który faulował przy rzucie Mihicia. (22:22)
|
|
34
|
Trzecia kara dla Karalka! To się wiążę z czerwoną kartką, koniec meczu dla obrotowego Vive. (16:15)
|
|
17
|
Upomniany został Mihić. (6:8)
|
|
14
|
Żółta kartka dla Susnji. (5:6)
|
|
10
|
Kartka dla Jurkiewicza. (3:5)
|
|
5
|
Upomniany Romaric Guillo. (1:4)
|
Orlen Wisła Płock | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | A. Morawski | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | I. Stevanović | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | PS | M. Góralski | 4/0 | 0 | 0 | ||
35 | PR | K. Igropulo | 1/0 | 0 | 2 | ||
26 | LS | P. Krajewski | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | J. Matulić | 1/0 | 0 | 0 | ||
34 | LS | L. Mihić | 3/0 | 0 | 0 | ||
50 | ŚR | N. Mindegia | 6/0 | 0 | 0 | ||
55 | PR | Ż. Mlakar | 2/0 | 0 | 1 | ||
18 | K | M. Piechowski | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | ŚR | A. Ruiz Sanchez | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | LR | P. Stenmalm | 3/0 | 0 | 1 | ||
39 | K | R. Sulić | 3/0 | 0 | 2 | ||
19 | K | L. Susnja | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LR | Z. Szita | 2/0 | 0 | 1 | ||
33 | K | I. Żabič | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 27/0 | 0 | 2 | 7 | 0 | ||
Industria Kielce | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | M. Kornecki | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | A. Wolff | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | K | J. Aguinagalde Akizu | 4/4 | 0 | 0 | ||
10 | PR | A. Dujszebajew | 4/0 | 0 | 0 | ||
32 | LS | A. Fernandez | 1/0 | 0 | 0 | ||
56 | K | R. Guillo | 1/0 | 0 | 1 | ||
18 | LS | B. Janc | 2/0 | 0 | 0 | ||
20 | ŚR | M. Jurkiewicz | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | ŚR | I. Karacić | 5/0 | 0 | 0 | ||
50 | K | A. Karalek | 2/0 | 0 | 3 | ||
22 | LR | W. Kulesz | 4/0 | 0 | 0 | ||
19 | PR | K. Lijewski | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | A. Moryto | 1/0 | 1 | 1 | ||
11 | LR | D. Pehlivan | 1/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 26/4 | 1 | 2 | 5 | 2 |
Orlen Wisła Płock:
Morawski, Stevanović – Góralski, Igropulo, Krajewski, Matulić, Mihić, Mindegia, Mlakar, Piechowski, Ruiz Sanchez, Stenmalm, Sulić, Susnja, Szita, Żabić.
Zmiany:
Trener:
Industria Kielce: Kornecki, Wolff – Aguinagalde, A. Dujszebajew, Fernandez, Guillo, Janc, Jurkiewicz, Karacić, Karalek, Kulesz, Lijewski, Moryto, Pehlivan.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Industria Kielce: Kornecki, Wolff – Aguinagalde, A. Dujszebajew, Fernandez, Guillo, Janc, Jurkiewicz, Karacić, Karalek, Kulesz, Lijewski, Moryto, Pehlivan.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie:
Główni: Michał Fabryczny, Jakub Rawicki
Delegat: Mirosław Baum
Mierzący czas: Mariusz Kowalewski
Widownia:
Jarosław Kowalski
@JarKowalski13