Kunlun – Niżniekamsk 2:1 (kon.) | Czelabińsk – Dyn. Moskwa 3:2 (kon.) | Saławat – Barys 1:2 (kon.)
Niżny Nowogród – Podolsk 4:2 (kon.) | Czerepowiec – Sp. Moskwa 3:2 (kon.) | Din. Ryga – Din. Mińsk 3:2 (kon.)
koniec
Torpedo Niżny Nowogród
4:2 (0:1, 2:1, 2:0)
Witiaź Podolsk
środa 09.10.2019, 18:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:45:28)
     
    52:06
    Kara dla Witiaź Podolsk (Jakub Jeřábek – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Anton Šenfeld – 2 min., symulacja).
    51:24 Michail Varnakov (NNO) - 4:2
     
    51:24
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki MICHAIL VARNAKOV. Asysta Jordan Schroeder, Damir Žafjarov.
     
    50:26
    Kara dla Witiaź Podolsk (Danila Mojsejev – 2 min., zahaczanie).
     
    49:25
    Kara dla Witiaź Podolsk (Svjatoslav Grebenščikov – 2 min., zahaczanie).
     
    42:02
    Kara dla Witiaź Podolsk (Pavel Černov – 2 min., opóźnianie gry / naruszenie reguł wznowienia).
    41:50 Michail Orlov (NNO) - 3:2
     
    41:50
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki MICHAIL ORLOV. Asysta Stanislav Bočarov.
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    39:17
    Kara dla Witiaź Podolsk (Igor Golovkov – 2 min., trzymanie).
    34:03 Damir Žafjarov (NNO) - 2:2
     
    34:03
    Gol dla Torpedo!
    Strzelcem bramki DAMIR ŽAFJAROV. Asysta Jordan Schroeder, Andrej Tichomirov.
     
    32:53
    Kara dla Torpedo Niżny Nowogród (Danil Verjajev – 2 min., trzymanie).
    27:13 Pekka Jormakka (VTZ) - 1:2
     
    27:13
    Gol dla Podolska!
    Strzelcem bramki PEKKA JORMAKKA. Asysta Ville Lajunen, Miro Aaltonen.
    25:47 Quinton Howden (NNO) - 1:1
    Bramki i asysty: 26. Q. Howden (Varnakov, Aljajev), 35. Žafjarov (Schroeder, Tichomirov), 42. Orlov (Bočarov), 52. Varnakov (Schroeder, Žafjarov) – 4. Laričev (P. Černov), 28. Jormakka (V. Lajunen, M. Aaltonen)


    Torpedo Niżny Nowogród: Tichomirov (Molkov) – Orlov, Barancev (C), Mišarin, Ch. Genoway, Aljajev, Volčenkov (A), Zborovskij – Šenfeld, Schroeder, Žafjarov – Varnakov (A), Belevič, Bočarov – Urakov, D. Iljin, Verjajev – Gončaruk, Szczechura, Q. Howden.
    Witiaź Podolsk: I. Ježov (Saprykin) – Jevsejenkov (C), Jeřábek, V. Lajunen, Golovkov, Šinkevič, Katičev, Pylenkov – A. Ševčenko, Švec-Rogovoj, Makejev – Jormakka, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – Laričev, P. Černov, Mons – Arťuchin (A), Mojsejev, Vyglazov – Koltygin.

    Sędziowie: Bondar, Rogačev – Galimov, Stroganov