Kunlun – Niżniekamsk 2:1 (kon.) | Czelabińsk – Dyn. Moskwa 3:2 (kon.) | Saławat – Barys 1:2 (kon.)
Niżny Nowogród – Podolsk 4:2 (kon.) | Czerepowiec – Sp. Moskwa 3:2 (kon.) | Din. Ryga – Din. Mińsk 3:2 (kon.)
koniec
Traktor Czelabińsk
3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
Dynamo Moskwa
środa 09.10.2019, 16:00 • Ledová aréna Traktor • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (18:17:30)
    57:41 Jaroslav Kosov (CLJ) - 3:2
     
    57:41
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki JAROSLAV KOSOV. Asysta Ruslan Karlin, Ilja Karpuchin.
    53:11 Michal Čajkovský (DMS) - 2:2
     
    53:11
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki MICHAL ČAJKOVSKÝ. Asysta Ivan Igumnov, Vadim Šipačov.
    50:40 Vadim Šipačov (DMS) - 2:1
     
    50:40
    Gol dla Dynamo!
    Strzelcem bramki VADIM ŠIPAČOV. Asysta Juuso Hietanen, Michal Čajkovský.
     
    47:31
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Sergej Těreščenko – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    46:42 Jaroslav Kosov (CLJ) - 2:0
     
    46:42
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki JAROSLAV KOSOV. Asysta Ruslan Karlin, Alexandr Tridčikov.
     
    44:35
    Kara dla Dynamo Moskwa (Jegor Zajcev – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    35:55
    Kara dla Dynamo Moskwa (Igor Polygalov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    33:39
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Vitalij Menšikov – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
    31:09 Andrej Popov (CLJ) - 1:0
     
    31:09
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki ANDREJ POPOV. Asysta Vitalij Menšikov.
     
    22:43
    Kara dla Dynamo Moskwa (Maxim Afinogenov – 2 min., trzymanie).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
    Bramki i asysty: 32. An. Popov (Menšikov), 47. Kosov (Karlin, Tridčikov), 58. Kosov (Karlin, Karpuchin) – 51. Šipačov (Hietanen, Čajkovský), 54. Čajkovský (Igumnov, Šipačov)


    Traktor Czelabińsk: Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, Menšikov (A), Kalinin (C), S. Těreščenko, Karpuchin, Borodkin, Jasinskij – Hyka, Sedlák (A), Thomas – Calof, An. Popov, Kručinin – Koňkov, Šolochov, Šarov – Kosov, Karlin, Tridčikov – Grišakov.
    Dynamo Moskwa: Bočarov (Jerjomenko) – Čajkovský, Hietanen, Ljamin, J. Zajcev, Mironov (A), Volkov, Ogurcov – Jaškin, Šipačov (C), A. Petersson – Indrašis, Polygalov, Brjukvin – V. Kuljomin (A), Jefremov, Petunin – Afinogenov, Igumnov, Kruglov – Michajlov.

    Sędziowie: Bělov, Oskirko – Bitjukov, Šadrin

    Widzów: 6375