Resovia – Legionovia 3:0 (koniec) | Garbarnia – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Gryf – Skra 2:1 (koniec)
GKS K. – Lech II P. 2:0 (koniec) | Widzew – Polkowice 1:0 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:1 (1:0)
Skra Częstochowa
Sobota 28.09.2019, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 11. kolejka

Na dziś to już wszystko ze stadionu w Wejherowie życzę miłego popołudnia i zapraszam na nasze kolejne relację. (17:54:27)

Goście mieli optyczną przewagę ale bardziej skuteczni dziś byli gospodarze i to oni mogą się cieszyć po ostatnim gwizdku sędziego.

Koniec tego meczu Gryf odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie po dwóch bramkach Majewskiego.

90+3

90+2
    Mogli z kontrą wyjść piłkarze Gryfa ale bardzo słabo podał Sławek do Majewskiego .

90+1
    Walczyli o piłkę Lisiecki z jednym z rywali i sędzia uznał że zawodnik Gryfa Faulował. Wolny w okolicach środka pola.

90
    Faulowany Majewski na połowie Skry. Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowych 90.

89
    Powstrzymany Kankowski przez Bondarenke i od razu piłka poszybowała na połowę Gryfa.

88
    Mocne uderzenie na bramkę Ferry z dalszej odległości ale bardzo niecelne od bramki Ferra.

87
    Rożny dla gości.Słabe dośrodkowanie wybijają obrońcy.

86
    Dalekie wybicie z pod własnej bramki Goerke. Chwila czasu dla gospodarzy na ustawienie się przed kolejnym atakiem.

85
    Już tylko 5 minut tego meczu przed nami. Spieszy się zawodnikom Skry wynik jest dla nich nie korzystny.

84
    Faulował Sławek i ponownie przy piłce przyjezdni.

83
    Tylko Majewski z przodu cały zespół Gryfa się broni. Goście mają piłkę ale nie mają pomysłu co z nią zrobić.

81
    Ograł rywala Hebel i zagrał idealnie na nogę do Czychowskiego. Strzał tego drugiego zablokował obrońca Skry i będzie rzut rożny.

80
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Szewczyk, na boisku pojawia się Biedrzycki.

79
    Bondarenko zagrywał na wolne pole ale tam nie było żadnego z piłkarzy gości.

78
    Słaby strzał z dystansu w wykonaniu jednego z piłkarzy Skry. Od bramki Ferra a do końca tego meczu pozostało już tylko 12 minut.