Stal Rz. – Pogoń 0:1 (koniec) | Garbarnia – Bytovia 1:2 (koniec) | Toruń – Radomiak 1:2 (koniec)
Chełmianka – Znicz 3:3 (5:4 po rz. karnych) | Polonia Śr. – Górnik Z. 0:6 (koniec) | Hutnik – Resovia 2:3 (po dogrywce)
Chemik – Stal S. W. 0:4 (koniec) | Rekord – Concordia 2:1 (koniec) | Błękitni – Wisła K. 2:1 (koniec)
Gryf S. – Górnik Ł. 1:3 (koniec) | Chemik B. – Wisła Pł. 0:1 (koniec) | Cracovia – Jagiellonia 4:2 (koniec)
Jastrzębie – Termalica 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Podbeskidzie 1:0 (koniec) | GKS Bełchatów – GKS T. 0:2 (koniec)
GKS K. – Warta 0:0 (5:3 po rz. karnych) | Olimpia G. – Stal M. 0:3 (koniec) | Chojniczanka – Raków 0:1 (koniec)
Puszcza – Legia 0:2 (koniec)
koniec po dogrywce
Hutnik Kraków
2:3 (1:1)
Resovia
Środa 25.09.2019, 15:30 • Stadion Miejski, Kraków • Fortuna Puchar Polski • 1/32 finału

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i jednocześnie zapraszamy na pozostałe relacje na lajfach. Dobrego popołudnia! (18:07:43)

Ciężko opisać słowami to co działo się dzisiaj w Krakowie. Jeszcze pięć minut temu to Hutnik miał awans w kieszeni, jednak wszystko zaprzepaścił w doliczonym czasie gry. Niesamowity zryw Resovii pozwolił jej totalnie odwrócić wynik i wygrać ostatecznie ten pojedynek! Rzeszowianie grają dalej!

120+3
    Gol dla Resovii!

Nieprawdopodobne minuty rzeszowian! Trzecia bramka dla nich w tym meczu i wreszcie są na prowadzeniu na minutę przed końcem! Na listę strzelców wpisuje się DAWID KUBOWICZ!

120+1

A jednak wciska bramkę ekipa z Rzeszowa! Coś niesamowitego co dzieje się dzisiaj w Krakowie! Autorem kluczowego trafienia ADRIAN DZIUBIŃSKI!

119
    Końcowe odliczanie w Krakowie! Hutnik dzielnie broni się przed atakami Resovii, która w samej końcówce ma ochotę doprowadzić do rzutów karnych.

109
    Pyciak kolejny raz za ostro zaatakował jednego z rywali i sędzia pokazał mu drugą żółtą kartkę w tym meczu! Hutnik w dziesiątkę!

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

104
    Ostatnia zmiana w Resovii. Miejsce dla Twardowskiego zostawia Kaliniec.

101
    Gol dla Hutnika!

Krakowianie znów wychodzą na prowadzenie, ale tym razem już w dogrywce! Piłkę do siatki pakuje z dystansu MATEUSZ GAMROT zbliżając swój zespół do upragnionego awansu! 2:1!

96
    Żółtą kartkę otrzymuje Dziubiński (Resovia).

93
    Żółtą kartkę otrzymuje Świderski (Resovia).

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

Nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia w regulaminowych dziewięćdziesięciu minutach gry, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebna będzie dogrywka. Być może skończy się dopiero na rzutach karnych. Gramy dalej!