Lech II Poznań
0:3 (0:1)
Górnik Polkowice
Środa 18.09.2019, 17:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 8. kolejka

Gonili lechici, ale ostatecznie nie zdołali odrobić strat. Górnik Polkowice zwycięża we Wronkach aż 3:0 i sięga po trzy punkty. Dziękuję za uwagę! (18:54:58)

90+4

90+3
    Yatsenko strzelił gola, ale arbiter go nie uznaje! Sędzia dopatrzył się wcześniejszego przewinienia Tupaja.

90+2
    Uderzenie Tupaja zablokowane, ale utrzymują się przy piłce lechici.

90+1
    Strzał z dystansu i słupek ratuje gospodarzy przed utratą czwartego gola!

90
    O trzy minuty przedłużony został mecz we Wronkach.

89
    Ostatnie minuty tego spotkania. Za nami ciekawa końcówka, szkoda, że wcześniej nie było tak dużo ciekawej gry.

86
    Ożywili się lechici, ale bardzo późno. Mocno naciskają poznaniacy, jednak wciąż skutecznie bronią się rywale.

84
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Bednarski, na boisku pojawia się Osiadły.

84
    Obiecująca akcja Lecha, ale na pozycji spalonej złapany został Tupaj.

82
    Ładna akcja Janiaka na prawym skrzydle, ale dogranie już mniej udane. Dobijał jeszcze z linii pola karnego Letniowski, ale został zablokowany.

80
    Dokładnie dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry meczu we Wronkach. Zwycięzcę już znamy, ale czy Górnik zdoła podwyższyć prowadzenie?

78
    Znakomitą okazję miał Janiak, ale strzelił prosto w Kopanieckiego!

77
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Janiak.

75
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Szuszkiewicz, na boisku pojawia się Karmelita.

75
    Kolejny zawodnik Lecha upomniany żółtą kartką. Tym razem jest to Mateusz Skrzypczak.

74
    Bardzo ładna akcja Lecha! Kończy ją strzałem Yatsenko, ale interweniuje Kopaniecki!

73
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Bartkowiak, na boisku pojawia się Letniowski.

Gole: 29. Bancewicz, 55. Bednarski (kar.), 68. Bednarski

Kartki:   30. Pawlicki (LP2), 65. Bartkowiak (LP2) – 33. Wacławczyk (PLK)