Saławat – Jekaterynburg 0:2 (kon.) | Din. Mińsk – Novosibirsk 2:3 (kon.) | Jarosław – Dyn. Moskwa 5:2 (kon.)
Sp. Moskwa – Din. Ryga 5:1 (kon.) | Podolsk – Soczi 3:2 (2:1 po rz.k.)
koniec
Saławat Jułajew Ufa
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Awtomobilist Jekaterynburg
czwartek 12.09.2019, 16:00 • Ufa-Arena • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (18:23:37)
     
    60:00
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Michail Pašnin – 2 min., atak kijem trzymanym oburącz).
     
    59:19
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Philip Larsen – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    57:45 Dan Sexton (JEK) - 0:2
     
    57:45
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki DAN SEXTON. Asysta Geoff Platt, Peter Holland.
     
    49:19
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., uderzanie).
     
    47:52
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Ivan Višněvskij – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    43:50
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Peter Holland – 2 min., zahaczanie).
     
    41:58
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Ivan Višněvskij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    35:39
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Rafael Batyršin – 2 min., trzymanie).
     
    29:46
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Kara techniczna dla drużyny – nadmierna ilość zawodników na lodzie). Penalty served by Linus Omark.
     
    25:32
    Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Arťom Garejev – 2 min., zahaczanie).
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
    12:03 Nigel Dawes (JEK) - 0:1
     
    12:03
    Gol dla Jekaterynburga!
    Strzelcem bramki NIGEL DAWES. Asysta Alexej Vasilevskij, Andrej Obidin.
     
    10:55
    Kara dla Saławat Jułajew Ufa (Linus Omark – 2 min., zahaczanie).
    Bramki i asysty: 13. Dawes (Alexej Vasilevskij, Obidin), 58. Sexton (Platt, Holland)


    Saławat Jułajew Ufa: Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Pašnin, Muchamadullin, A. Semjonov – Hartikainen, Manninen, Omark (A) – Kugryšev, Burmistrov (A), Sošnikov – Gimatov, Kadějkin, Soloduchin – Amirov, Chochrjakov, M. Majorov.
    Awtomobilist Jekaterynburg: Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, I. Višněvskij, Batyršin, Valitov – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Obidin, Kučerjavenko, A. Garejev – Chripunov, V. Popov, Mozer – Ovčinnikov.

    Sędziowie: Denis Bondar, Konstantin Olenin – Maxim Bersenjov, Jevgenij Judin