Chabarowsk – Barys 1:3 (kon.) | Władywostok – Czelabińsk 1:3 (kon.) | Czerepowiec – Helsinki 1:4 (kon.)
Niżniekamsk – Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Niżny Nowogród – CSKA Moskwa 2:1 (po dog.)
koniec
Admirał Władywostok
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Traktor Czelabińsk
środa 11.09.2019, 11:30 • Fetisov Arena • Kontinental Hockey League
    59:54 Alexej Kručinin (CLJ) - 1:3
     
    59:54
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki ALEXEJ KRUČININ.
     
    52:37
    Kara dla Admirał Władywostok (Kirill Ďakov – 2 min., trzymanie).
     
    50:05
    Kara dla Admirał Władywostok (Stepan Ostrovskij – 2 min., trzymanie).
     
    43:33
    Kara dla Admirał Władywostok (Vasilij Strelcov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    39:02 Jaroslav Kosov (CLJ) - 1:2
     
    39:02
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki JAROSLAV KOSOV.
     
    29:34
    Kara dla Traktor Czelabińsk (2 min. – nadmierna ilość zawodników na lodzie).
    25:51 Lukáš Sedlák (CLJ) - 1:1
     
    25:51
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki LUKÁŠ SEDLÁK. Asysta Jesse Virtanen, Tomáš Hyka.
     
    18:15
    Kara dla Admirał Władywostok (Vasilij Strelcov – 2 min., uderzanie).
     
    08:09
    Kara dla Admirał Władywostok (Markus Ljungh – 2 min., zahaczanie).
     
    07:39
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Anton Glinkin – 2 min., uderzanie).
    06:47 Jurij Kozlovskij (VLD) - 1:0
     
    06:47
    Gol dla Admirała!
    Strzelcem bramki JURIJ KOZLOVSKIJ. Asysta Oleg Lomako, Alexandr Strelcov.
     
    02:40
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Jesse Virtanen – 2 min., trzymanie).
    Bramki i asysty: 7. Kozlovskij (Lomako, A. Strelcov) – 26. Sedlák (Virtanen, Hyka), 40. Kosov, 60. Kručinin


    Admirał Władywostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Miščenko, Kozlovskij, Ugolnikov, Ďakov, Ostrovskij, Ibatullin – Bakoš, Ljungh, V. Butuzov – Lomako, V. Strelcov, A. Strelcov – Glazačev, Vicharev, K. Voronin – Konnov, Mereskin, Zajcev.
    Traktor Czelabińsk: Děmčenko (Fedotov) – Virtanen, S. Těreščenko, Menšikov, Žiljakov, Sergijenko, Jasinskij, Karpuchin, Kalinin – Calof, Sedlák, Hyka – Glinkin, An. Popov, Kručinin – Fatějev, Karlin, Kosov – Šolochov, Tridčikov, Jerofejev.

    Sędziowie: Naumov, Ovčinikov – Ivanov, Černysov

    Widzów: 2989