Władywostok – Czelabińsk 2:1 (kon.) | Jarosław – Soczi 2:1 (kon.) | Sankt Petersburg – Novosibirsk 4:2 (kon.)
Sp. Moskwa – Omsk 2:3 (po dog.)
koniec
SKA Sankt Petersburg
4:2 (0:0, 3:0, 1:2)
HK Sibir Nowosybirsk
wtorek 10.09.2019, 18:30 • Ice Palace • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:53:08)
    59:43 Viktor Tichonov (PET) - 4:2
     
    59:43
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki VIKTOR TICHONOV. Asysta Jevgenij Ketov, Andrej Zubarev.
    53:12 Nikita Michajlov (SIB) - 3:2
     
    53:12
    Gol dla Sibiru!
    Strzelcem bramki NIKITA MICHAJLOV. Asysta Mikael Ruohomaa.
     
    48:13
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Nail Jakupov – 2 min., uderzanie).
    47:22 Jegor Milovzorov (SIB) - 3:1
     
    47:22
    Gol dla Sibiru!
    Strzelcem bramki JEGOR MILOVZOROV. Asysta Jaroslav Chabarov, Nikita Michajlov.
     
    45:58
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jevgenij Ketov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    44:11
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Jaroslav Dyblenko – 2 min., trzymanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    39:24 Jori Lehterä (PET) - 3:0
     
    39:24
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki JORI LEHTERÄ. Asysta David Rundblad, Alexej Byvalcev.
     
    38:56
    Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Andrej Jermakov – 2 min., zahaczanie).
    38:07 Vladimir Tkačov (PET) - 2:0
     
    38:07
    Gol dla Sankt Petersburg!
    Strzelcem bramki VLADIMIR TKAČOV. Asysta Sergej Plotnikov.
     
    36:07
    Kara dla HK Sibir Nowosybirsk (Alexandr Šarov – 2 min., rzucenie na bandę).
    Kara dla SKA Sankt Petersburg (Viktor Tichonov – 2 min., uderzanie).
    31:41 Jori Lehterä (PET) - 1:0
    Bramki i asysty: 32. Lehterä (S. Plotnikov, Tkačov), 39. Tkačov (S. Plotnikov), 40. Lehterä (Rundblad, Byvalcev), 60. V. Tichonov (Ketov, Zubarev) – 48. Milovzorov (Chabarov, Michajlov), 54. Michajlov (Ruohomaa)


    SKA Sankt Petersburg: Kočetkov (Melničuk) – Rundblad, Rukavišnikov, Dyblenko, Zub, Zemčonok, Zubarev, Galeňuk – S. Plotnikov (C), Lehterä (A), Tkačov – Barabanov, Koskiranta, Jakupov – Karpov, Byvalcev, Kagarlickij – Ketov (A), Kablukov, V. Tichonov – Podkolzin.
    HK Sibir Nowosybirsk: Krasikov (Säteri) – Jermakov, Chabarov, Ilja Morozov, Timašov, K. Alexejev, Naumov, Jefremov, Piganovič – J. Peltola (A), Ruohomaa, Puustinen – Milovzorov (A), Sajustov (C), Kazakov – Michajlov, V. Komarov, Šarov – N. Korotkov, Romancev, Šaškov.

    Sędziowie: Rogačev, Morozov – Bitjukov, Galimov