Władywostok – Czelabińsk 2:1 (kon.) | Jarosław – Soczi 2:1 (kon.) | Sankt Petersburg – Novosibirsk 4:2 (kon.)
Sp. Moskwa – Omsk 2:3 (po dog.)
koniec
Lokomotiw Jarosław
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
HK Soczi
wtorek 10.09.2019, 18:00 • Arena 2000 • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (20:19:09)
     
    60:00
    Kara dla HK Soczi (Stěpan Starkov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
    Kara dla HK Soczi (Andrej Altybarmakjan – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
    56:26 Stěpan Starkov (SOC) - 2:1
     
    56:26
    Gol dla Soczi!
    Strzelcem bramki STĚPAN STARKOV. Asysta Nikita Točickij, Andrej Altybarmakjan.
     
    45:11
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Staffan Kronwall – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    40:24
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Anton Lander – 2 min., nadmierna ostrość w grze).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
     
    36:05
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Daniil Misjul – 2 min., przeszkadzanie).
    35:01 Roman Savčenko (JAR) - 2:0
     
    35:01
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki ROMAN SAVČENKO. Asysta Jakub Nakládal.
    32:32 Grigorij Denisenko (JAR) - 1:0
     
    32:32
    Gol dla Lokomotiwu!
    Strzelcem bramki GRIGORIJ DENISENKO. Asysta Artur Kajumov.
     
    24:20
    Kara dla Lokomotiw Jarosław (Artur Kajumov – 2 min., trzymanie).
    23:03 Ty Rattie (JAR)
     
    20:01
    Druga tercja rozpoczęta.
     
    20:00
    Pierwsza tercja skończona.
     
    10:14
    Kara dla HK Soczi (Nikita Točickij – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    00:01
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    Bramki i asysty: 33. Denisenko (Kajumov), 36. Savčenko (Nakládal) – 57. Starkov (Točickij, Altybarmakjan)


    Lokomotiw Jarosław: Lazušin (Konovalov) – Kronwall (C), Savčenko, Rafikov, Nakládal, Čerepanov, M. Osipov, Misjul – S. Da Costa, Lander, Rattie – Sannikov, Alexejev, J. Averin – Kajumov, Ivanov, Denisenko – Iljenko, Svitov (A), Apalkov (A) – Kraskovskij.
    HK Soczi: Šikin (Proskurjakov) – Gordejev, Ellis, J. Alexandrov, K. Vorobjov, Pogorišnyj, D. Alexandrov, Nazarevič – Krikunov (C), R. Rosén, Strömwall – Kapustin, Točickij, Altybarmakjan – Starkov, Collins (A), Archipov – Lugin (A), Kaletnik, Orlovič-Grudkov – Tomilin.

    Sędziowie: Kuljov, Spirin – Maximovskij, Osipov

    Widzów: 7 000