Władywostok – Czelabińsk 2:1 (kon.) | Jarosław – Soczi 2:1 (kon.) | Sankt Petersburg – Novosibirsk 4:2 (kon.)
Sp. Moskwa – Omsk 2:3 (po dog.)
koniec
Admirał Władywostok
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Traktor Czelabińsk
wtorek 10.09.2019, 11:30 • Fetisov Arena • Kontinental Hockey League
     
    Koniec meczu. (13:57:55)
     
    58:11
    Kara dla Admirał Władywostok (Vladimir Butuzov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    53:24
    Kara dla Admirał Władywostok (Kirill Ďakov – 2 min., przeszkadzanie).
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Lukáš Sedlák – 2 min., symulacja).
     
    53:16
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Andrej Popov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    49:27
    Kara dla Admirał Władywostok (Adam Almqvist – 2 min., trzymanie).
     
    47:01
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Tomáš Hyka – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    46:51
    Kara dla Admirał Władywostok (Martin Bakoš – 2 min., przeszkadzanie).
     
    42:13
    Kara dla Admirał Władywostok (Jurij Petrov – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    33:35 Lukáš Sedlák (CLJ) - 2:1
     
    33:35
    Gol dla Traktora!
    Strzelcem bramki LUKÁŠ SEDLÁK. Asysta Jesse Virtanen.
    31:29 Martin Bakoš (VLD) - 2:0
     
    31:29
    Gol dla Admirała!
    Strzelcem bramki MARTIN BAKOŠ. Asysta Stepan Ostrovskij.
     
    27:47
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Ilja Karpuchin – 2 min., niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
     
    27:43
    Kara dla Admirał Władywostok (Vladimir Butuzov – 2 min., przeszkadzanie).
     
    27:10
    Kara dla Traktor Czelabińsk (Bogdan Žiljakov – 2 min., przeszkadzanie).
    22:50 Denis Vicharev (VLD) - 1:0
     
    22:50
    Gol dla Admirała!
    Strzelcem bramki DENIS VICHAREV. Asysta Konstantin Glazačev, Kirill Voronin.
    Bramki i asysty: 23. Vicharev (Glazačev, K. Voronin), 32. Bakoš (Ostrovskij) – 34. Sedlák (Virtanen)


    Admirał Władywostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, Kozlovskij, Ibatullin, Bobrjašov, Ďakov, Ostrovskij – Ljungh, V. Butuzov, Bakoš – A. Strelcov, V. Strelcov, Lomako – Glazačev, Vicharev, K. Voronin – J. Petrov, Lisin, Zajcev – Sidljarov.
    Traktor Czelabińsk: Fedotov (Děmčenko) – Virtanen, S. Těreščenko, Menšikov, Karpuchin, Žiljakov, Kalinin, Jasinskij, Sergijenko – Fatějev, Karlin, Kosov – An. Popov, Kručinin, Calof – Glinkin, Sedlák, Hyka – Šolochov, Koňkov, Malychin.

    Sędziowie: Naumov, Ovčinnikov – Ivanov, Černyšjov