Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Buryło, na boisku pojawia się Sawicki.

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Przybylski, na boisku pojawia się Tarnov.

73
    Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Szydziak, na boisku pojawia się Horański.

66
    Wiktor Nahrebecki z lewej strony przed pole karne do Michała Gałaszewskiego, którego strzał świetnie obronił Majchrowski!

64
    Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Bonar, na boisku pojawia się Gordzielik.

62
    Ostrzał bramki LZS Starowic, strzały Nahrebeckiego oraz Przybylskiego bronili ofiarną interwencją defensorzy gości stojąc przed własną bramką!

57
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bartkowiak, na boisku pojawia się Gałaszewski.

47
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Łukasz Bonar (LZS Starowice).

46
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Jarczak, na boisku pojawia się Kubacki.
    Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Kumor, na boisku pojawia się Gos.
    Zmiana w drużynie LZS Starowice: z boiska schodzi Stencel, na boisku pojawia się Poważny.

46
    Druga połowa rozpoczęta.

Po pierwszej połowie Foto-Higiena prowadzi z LZS Starowice – 2:0, po bramkach Marcina Buryły oraz Marcina Przybylskiego. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

45+2
    Pierwsza połowa skończona.

43
    Marcin Przybylskie zblokowany przez Michała Sikorskiego na linii pola karnego gości.

38
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Bartłomiej Rakowski (LZS Starowice).
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Dominik Czerenda

Gole: 2. Buryło, 6. Przybylski

Kartki:   90. Nahrebecki (FHG) – 38. Rakowski (LZS), 47. Bonar (LZS)

Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Krzyśków, Czajkowski, Korytek, Orzechowski – Bujakiewicz, Nahrebecki, Jarczak, Buryło – Bartkowiak, Przybylski
    Zmiany: Wojciechowski – Tarnov, Gałaszewski, Sawicki, Hawryło, Kubacki, Piórecki

LZS Starowice: Majchrowski – Rakowski, Pietrakowski, Sikorski, Kumor, Nowacki, Pawlus, Bonar, Stencel, Szydziak, Nowosielski
    Zmiany: Stec – Poważny, Gos, Wodniok, Zawada, Gordzielik, Horański

Sędziowie: Sławomir Smaczny – Grzegorz Szymanek oraz Dawid Woliński(Bytom – ŚZPN Katowice)