Odra O. – Stomil 0:1 (koniec) | Chrobry – Puszcza 0:1 (koniec) | Sandecja – GKS T. 1:0 (koniec)
Stal M. – Olimpia G. 2:0 (koniec) | Chojniczanka – Termalica 1:0 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:0 (1:0)
Bruk-Bet Termalica
Piątek 16.08.2019, 20:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 4. runda

Chojniczanka Chojnice heroicznie broniła się przez całą drugą połowę i dowieźli zwycięstwo do końca. Po przerwie tak naprawdę piłką grał tylko Bruk-Bet, ale nie był w stanie pokonać defensywy rywali. W dodatku Chojniczanka od 60. minuty grała w osłabieniu. Wybuch radości na Stadionie Miejskim jest w pełni usprawiedliwiona. "Chojna" stała się pogromcą liderów. Najpierw z pierwszego miejsca "zrzuciła" Olimpię Grudziądz, a teraz Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. Taką nerwową połowę fani gospodarzy zapamiętają na bardzo długo. To na tyle z Chojnic, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. (22:01:14)

90+5

90+4
    Putiwcew oddał strzał głową, ale nie mogło to zaskoczyć bramkarza Chojniczanki.

90+3
    Wołąkiewicz ucierpiał w polu karnym Janukiewicza. Sędzia pokazał, że ten czas zostanie doliczony.

90+3
    Goście od początku drugiej połowy cały czas napierają. Chojniczanka całym zespołem w okolicach własnego pola karnego.

90+1
    Podgórski interwencją na skrzydle nabił rywala. Od bramki Janukiewicz.

90
    Arbiter doliczył do spotkania minimum cztery minuty.

90
    Kiełb próbował dośrodkować w pole karne, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

89
    Kalisz uderzył z woleja zza linii pola karnego, ale posłał futbolówkę w trybuny.

88
    Purece zatrzymany przez Michalskiego. Rzut rożny dla gości.

87
    Janukiewicz wypiąstkował dośrodkowanie spod chorągiewki.

87
    Sylwestrzak wybił na rzut rożny podanie Kiełba w kierunku Gutkovskisa.

87
    De Amo udanie zatrzymał Podgórskiego na prawej stronie boiska.

85
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Surdykowski.

84
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Wlazło, na boisku pojawia się Misak.

84
    Kiełb wypatrzył Grzybka na dalszym słupku. Uderzenie defensora gości poleciało daleko od bramki Janukiewicza.

83
    Za głęboka centra Mikovicia na dalszy słupek. Janukiewicz wznowi od bramki.

81
    Mocny i płaski strzał Kalisza z okolic trzydziestego metra skutecznie wyłapał Janukiewicz.