Oostende – Club Bruggy 0:2 (kon.) | Cercle Bruggy – Kortrijk 1:3 (kon.) | Eupen – Waasland-Beveren 1:1 (kon.)
Genk – Waregem 0:2 (kon.)
koniec
KAS Eupen
1:1 (0:1)
KVRS Waasland-Beveren
sobota 10.08.2019, 20:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgijska Jupiler League • Runda 3
     
    90+5
    Koniec meczu. (21:52:49)
     
    90+5
    Żółtą kartkę otrzymuje Leonardo Rocha Miramar (KAS Eupen).
     
    89
    Zmiana w drużynie KAS Eupen: z boiska schodzi Juta Tojokawa, na boisku pojawia się Flavio Ciampichetti.
     
    84
    Zmiana w drużynie KAS Eupen: z boiska schodzi Jean Thierry Lazare, na boisku pojawia się Mégan Laurent.
     
    79
    Zmiana w drużynie KVRS Waasland-Beveren: z boiska schodzi Andreas Wiegel, na boisku pojawia się Xian Emmers.
     
    78
    Żółtą kartkę otrzymuje Daam Foulon (KVRS Waasland-Beveren).
     
    75
    Zmiana w drużynie KAS Eupen: z boiska schodzi Jon Bautista, na boisku pojawia się Leonardo Rocha Miramar.
     
    68
    Żółtą kartkę otrzymuje Andreas Beck (KAS Eupen).
    56. Juta Tojokawa (EUP) - 1:1
     
    56
    Zespół Eupen właśnie zdobył gola! Strzelcem bramki JUTA TOJOKAWA.
     
    53
    Zmiana w drużynie KVRS Waasland-Beveren: z boiska schodzi Aboubakary Koita, na boisku pojawia się Eric Asomani.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+2
    Pierwsza połowa skończona.
    29. Beni Badibanga (WAS) - 0:1
     
    29
    Gol dla Waasland!
    Strzelcem bramki BENI BADIBANGA.
     
    28
    Zmiana w drużynie KVRS Waasland-Beveren: z boiska schodzi Andrija Vukčevič, na boisku pojawia się Daam Foulon.
    15. Beni Badibanga (WAS)
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.
    Bramki: 56. Tojokawa – 29. Badibanga

    Kartki:   68. Beck (EUP), 90+5. Rocha Miramar (EUP) – 78. Foulon (WAS)


    Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
    Strzały na bramkę: 2:4. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 4:7. Spalone: 0:0.
    KAS Eupen: De Wolf – Beck, Blondelle, Koch, J. Cools, Gnaka – Tojokawa (89. Ciampichetti), Amat, Lazare (84. Laurent) – Bautista (75. Rocha Miramar), Keita.
    Rezerwowi: Nurudeen – Schouterden, Ciampichetti, Molina, Laurent, Ruiz, Rocha Miramar.

    KVRS Waasland-Beveren: Pirard – Wiegel (79. Emmers), Caufriez, Vukotić, Vukčevič (28. Foulon) – Schryvers, Verreth, Bizimana – Koita (53. Asomani), Forte, Badibanga.
    Rezerwowi: Debaty – Foulon, Asomani, Moren, Emmers, Heymans, Sula.

    Sędziowie: Vergoote – Walschap, Baillieul