Admira Wacker – Linz 0:1 (kon.) | Rapid Wiedeń – Rheindorf 2:1 (kon.) | FC Salzburg – Wolfsberger 5:2 (kon.)
koniec
Rapid Wiedeń
2:1 (2:1)
Rheindorf Altach
sobota 10.08.2019, 17:00 • Allianz Stadion, Vídeň • Austriacka Bundesliga • Runda 3
     
    90+6
    Koniec meczu. (18:53:57)
    90+4. Richard Strebinger (RVI)
    90+2. Mërgim Berisha (ALT)
    90. Aliou Badji (RVI)
     
    88
    Zmiana w drużynie Rheindorf Altach: z boiska schodzi Manuel Thurnwald, na boisku pojawia się Emanuel Schreiner.
     
    88
    Zmiana w drużynie Rapid Wiedeń: z boiska schodzi Thomas Murg, na boisku pojawia się Aliou Badji.
     
    79
    Zmiana w drużynie Rheindorf Altach: z boiska schodzi Christian Gebauer, na boisku pojawia się Frantz Pangop.
     
    73
    Zmiana w drużynie Rapid Wiedeń: z boiska schodzi Christoph Knasmüllner, na boisku pojawia się Nicholas Wunsch.
     
    73
    Zmiana w drużynie Rheindorf Altach: z boiska schodzi Anderson, na boisku pojawia się Aljaz Casar.
     
    67
    Zmiana w drużynie Rapid Wiedeń: z boiska schodzi Thorsten Schick, na boisku pojawia się Manuel Martic.
    66. Mërgim Berisha (ALT)
     
    64
    Żółtą kartkę otrzymuje Srdjan Grahovać (Rapid Wiedeń).
    62. Taxiarchis Fountas (RVI)
    55. Christian Gebauer (ALT)
    54. Manfred Fischer (ALT)
     
    47
    Żółtą kartkę otrzymuje Mërgim Berisha (Rheindorf Altach).
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+3
    Pierwsza połowa skończona.
     
    44
    Żółtą kartkę otrzymuje Christian Gebauer (Rheindorf Altach).
    Bramki: 4. Fountas, 11. Fountas – 27. Gebauer

    Kartki:   64. Grahovać (RVI) – 43. Maak (ALT), 44. Gebauer (ALT), 47. M. Berisha (ALT)


    Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
    Strzały na bramkę: 9:9. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 2:5. Faule: 18:12.
    Rapid Wiedeń: Strebinger – Muldur, Dibon, M. Hofmann – Schick (67. Martic), Murg (88. Badji), Grahovać, Knasmüllner (73. Wunsch), Ullmann – Fountas, Schobesberger.
    Rezerwowi: Knoflach – Wunsch, Martic, Potzmann, Auer, Badji, Greiml.

    Rheindorf Altach: Kobras – Anderson (73. Casar), Thurnwald (88. Schreiner), Maak, Karić – Meilinger, Oum Gouet, Diakite, Gebauer (79. Pangop) – Fischer – M. Berisha.
    Rezerwowi: Duraković – Pangop, Casar, Nussbaumer, Puschl, Schreiner.

    Sędziowie: Dieter Muckenhammer – Andreas Rothmann, Andreas Zangerle

    Widzów: 12 800