Baník Ostrava – Bohemians 4:2 (kon.) | Ołomuniec – Karvina 1:1 (kon.) | Příbram – České Budějovice Budějovice 2:0 (kon.)
Slavia Praga – Slovan Lib. 1:0 (kon.)
koniec
Sigma Ołomuniec
1:1 (1:0)
MFK Karviná
sobota 10.08.2019, 17:00 • Andrův stadion, Olomouc • Czech FORTUNA:LIGA • Runda 5
     
    90+3
    Koniec meczu. (18:53:29)
     
    90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Martin Nespor (Sigma Ołomuniec).
     
    90
    Żółtą kartkę otrzymuje Václav Jemelka (Sigma Ołomuniec).
     
    87
    Zmiana w drużynie MFK Karviná: z boiska schodzi Ondřej Lingr, na boisku pojawia się Martin Bukata.
     
    85
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Václav Pilař, na boisku pojawia się Ismar Tandir.
     
    83
    Gol dla MFK Karviná!
    Strzelcem bramki MICHAL PETRÁŇ. Asysta Gigli Ndefe.
     
    75
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Martin Sladký, na boisku pojawia się Jan Štěrba.
     
    65
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Jakub Yunis, na boisku pojawia się Martin Nespor.
     
    61
    Zmiana w drużynie MFK Karviná: z boiska schodzi Vukadin Vukadinović, na boisku pojawia się Adriel D´Avila Ba Loua.
     
    46
    Zmiana w drużynie MFK Karviná: z boiska schodzi David Guba, na boisku pojawia się Oliver Putyera.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
     
    39
    Żółtą kartkę otrzymuje Michal Petráň (MFK Karviná).
    Bramki: 37. Jemelka (Kerbr) – 83. Petráň (Ndefe)

    Kartki:   90. Jemelka (OLO), 90+1. Nespor (OLO) – 25. Lingr (KAR), 39. Petráň (KAR)


    Rzuty rożne: 7:3.
    Sigma Ołomuniec: Reichl – Sladký (75. Štěrba), Beneš (C), Jemelka, Kerbr – Pilař (85. Tandir), Houska, Greššák, Plšek, Falta – Yunis (65. Nespor).
    Rezerwowi: Mandous – Štěrba, Látal, Tandir, Nespor, Zmrzlý, Texl.

    MFK Karviná: Hrdlička – Ndefe, Kouřil, Rundić (C), Čonka – Lingr (87. Bukata), Hanousek – V. Vukadinović (61. Ba Loua), Janečka, Guba (46. Putyera) – Petráň.
    Rezerwowi: Pastornický – Ba Loua, Putyera, Bukata, Smrž, Stropek, J. Šašinka.

    Sędziowie: Hrubeš – Koval, Poživil