Riga FC – Dundalk 0:0 (4:5 po rz. karnych) | AIK Solna – FC Ararat 3:1 (koniec) | Karabach – Partizani 2:0 (koniec)
Rosenborg – Linfield 4:0 (koniec) | Łudogorec – Ferencvaros 2:3 (koniec) | Cluj – FK Astana 3:1 (koniec)
Piast – BATE 1:2 (koniec) | Maribor – Valur 2:0 (koniec) | Sutjeska – Slovan 1:1 (3:2 po rz. karnych)
Celtic – FK Sarajevo 2:1 (koniec)
Piast Gliwice
1:2 (1:0)
BATE Borysów
Środa 17.07.2019, 20:00 • Stadion Miejski • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 1 runda kwalifikacyjna

Koniec, koniec, koniec. Piast Gliwice był blisko awansu do drugiej rundy, jednak po 80. minucie sytuacja gwałtownie uległa zmianie. Bardzo krótko trwała przygoda gliwiczan z eliminacjami Ligi Mistrzów. Za tydzień mistrzowie Polski rozpoczną zmagania w eliminacjach Ligi Europy, gdzie ich rywalem będzie Riga FC. Dziękuję za uwagę. (21:50:42)

90+3

90+1
    O trzy minuty przedłużony zostaje pojedynek w Gliwicach.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Piast do wywalczenia awansu potrzebowałby strzelenia dwóch bramek.

89
    Jakiś uraz zasygnalizował golkiper BATE i mamy teraz przerwę w grze.

87
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Felix, na boisku pojawia się Aquino.
    87. VOLKOV - 1:2

87
    Gol dla BATE!
    No to chyba mamy po wszystkim... Po dośrodkowaniu Stasevicha z rzutu wolnego piłkę do bramki skierował ZAKHAR VOLKOV. 2:1 dla BATE!

85
    Co zrozumiałe, nabrali wiatru w żagle przyjezdni. Kolejna szarża Moukama i rzut wolny dla BATE.

84
    Dużo lepszą sytuację mają teraz przyjezdni. Jeśli, strzelą gola, Piast musiałby odpowiedzieć dwoma trafieniami.

83
    Zmiana w drużynie Piast Gliwice: z boiska schodzi Konczkowski, na boisku pojawia się Badia.
    82. MOUKAM - 1:1

82
    Bezbłędnie wykonana jedenastka przez MOUKAMA i BATE BORYSÓW doprowadza do wyrównania!

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Plach (Piast Gliwice).
    82.

82
    Rzut karny dla BATE! Faulował Plach!

80
    Bronią się gliwiczanie, ale jeszcze rzut rożny dla mistrzów Białorusi.

79
    Faulowany Moukam niedaleko pola karnego Piasta. To może być dobra okazja dla BATE na wyrównanie!