Lech P. – GKS T. 3:1 (kon.) | Raków – Zagłębie S. 2:0 (kon.) | Arka – Larne F.C. 1:1 (kon.)
Raków – Skra Częstochowa 1:0 (kon.) | Pogoń – Arnhem 2:1 (kon.) | Górnik Z. – Maccabi Netanya FC 1:1 (kon.)
Wisła P. – GKS T. 4:2 (kon.) | Zagłębie L. – Polkowice 2:1 (kon.)
koniec
Pogoń Szczecin
2:1 (1:1)
SBV Vitesse Arnhem
piątek 12.07.2019, 16:00 • Opalenica • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski
     
    83
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Łasicki, na boisku pojawia się Pawłowski.
     
    78
    Zmiana w drużynie SBV Vitesse Arnhem: z boiska schodzi Linssen, na boisku pojawia się Oukili.
     
    74
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Zech, na boisku pojawia się Kozłowski.
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Kozulj, na boisku pojawia się Spiridonović.
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Podstawski, na boisku pojawia się Frączczak.
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Drygas, na boisku pojawia się Manias.
     
    70
    Zmiana w drużynie SBV Vitesse Arnhem: z boiska schodzi Vroegh, na boisku pojawia się Musaba.
     
    61
    Zmiana w drużynie SBV Vitesse Arnhem: z boiska schodzi Matavz, na boisku pojawia się Ould-Chikh.
     
    61
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Guarrotxena, na boisku pojawia się Hostikka.
     
    46
    Zmiana w drużynie SBV Vitesse Arnhem: z boiska schodzi Doekhi, na boisku pojawia się Hajek.
    Zmiana w drużynie SBV Vitesse Arnhem: z boiska schodzi Lelieveld, na boisku pojawia się Clark.
     
    46
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Nunes, na boisku pojawia się Matynia.
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Stec, na boisku pojawia się Bartkowski.
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Listkowski.
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Buksa, na boisku pojawia się Benyamina.

    Sebastian

    Bramki: 30. Buksa, 75. Frączczak (kar.) – 8. Matavz

    Kartki:   9. Kowalczyk (POG), 87. Spiridonović (POG)


    Pogoń Szczecin: Stipica – Stec (46. Bartkowski), Zech (74. Kozłowski), Łasicki (83. Pawłowski), Nunes (46. Matynia), Podstawski (74. Frączczak), Drygas (74. Manias), Kozulj (74. Spiridonović), Guarrotxena (61. Hostikka), Kowalczyk (46. Listkowski), Buksa (46. Benyamina).

    Rezerwowi: Bursztyn – Kozłowski, Pawłowski, Frączczak, Matynia, Bartkowski, Hostikka, Listkowski, Spiridonović, Manias, Benyamina.

    SBV Vitesse Arnhem: Bayazit – Lelieveld (46. Clark), Doekhi (46. Hajek), Obispo, Kara, Vroegh (70. Musaba), Bero, Foor, Linssen (78. Oukili), Matavz (61. Ould-Chikh), Grot.

    Rezerwowi: Hajek, Clark, Ould-Chikh, Musaba, Oukili.