PGE IMME w Gdańsku Bartosz Zmarzlik (kon.)
koniec spotkania
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

Bartosz Zmarzlik

(Piotr Pawlicki, Martin Vaculik)

piątek 12.07.2019, 19:00Zawody Indywidualne
     
    Ja już dziękuję za uwagę i życzę spokojnej nocy! (22:02:03)
     
    Dwójka Polaków na czele PGE IMME 2019! Reprezentant truly.work Stali Gorzów, Bartosz Zmarzlik, konsekwentną jazdą zapewnił sobie zwycięstwo w dzisiejszym turnieju!

     
    Końcowa klasyfikacja:
    1. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3) + 3 pkt. w finale
    2. Piotr Pawlicki 10+3 (1,2,3,2,2) + 2 pkt. w finale
    3. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u) + 1 pkt. w finale
    4. Jason Doyle 11+3 (2,3,0,3,3) + 0 pkt. w finale
    5. Leon Madsen 11+2 (2,1,3,2,3)
    6. Patryk Dudek 10+2 (1,3,1,3,2)
    7. Emil Sajfutdinow 10+0 (3,3,2,0,2)
    8. Kenneth Bjerre 9+w (3,0,3,3,d)
    9. Mikkel Michelsen 8+1 (2,2,u,1,3)
    10. Maciej Janowski 6+1 (0,1,1,2,2)
    11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
    12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
    13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
    14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
    15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
    16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
    17. Marcin Turowski 0 (0)
    18. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
     
    23
    Finał
    Bartosz Zmarzlik 3
    Martin Vaculik 1
    Jason Doyle 0
    Piotr Pawlicki 2
     
    A zatem stawkę finału PGE IMME 2019 uzupełnili Jason Doyle i Piotr Pawlicki! Czekamy na obsadę pól startowych!
     
    22
    Drugi półfinał
    Leon Madsen 2
    Piotr Pawlicki 3
    Emil Sajfutdinow 0
    Maciej Janowski 1
     
    21
    Pierwszy półfinał
    Patryk Dudek 2
    Jason Doyle 3
    Kenneth Bjerre w
    Mikkel Michelsen 1

     
    Bezpośredni awans do finału zapewnili sobie Martin Vaculik oraz Bartosz Zmarzlik. Kolejna ósemka natomiast w półfinałach powalczy o pozostałe dwa miejsca.
     
    Klasyfikacja po rundzie zasadniczej:
    1. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u)
    2. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3)
    --------
    3. Jason Doyle 11 (2,3,0,3,3)
    4. Leon Madsen 11 (2,1,3,2,3)
    5. Emil Sajfutdinow 10 (3,3,2,0,2)
    6. Patryk Dudek 10 (1,3,1,3,2)
    7. Piotr Pawlicki 10 (1,2,3,2,2)
    8. Kenneth Bjerre 9 (3,0,3,3,d)
    9. Mikkel Michelsen 8 (2,2,u,1,3)
    10. Maciej Janowski 6 (0,1,1,2,2)
    --------
    11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
    12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
    13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
    14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
    15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
    16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
    17. Marcin Turowski 0 (0)
    18. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
     
    20
    Bieg 20
    Janusz Kołodziej 1
    Mikkel Michelsen 3
    Artiom Łaguta 0
    Maciej Janowski 2
     
    19
    Bieg 19
    Piotr Pawlicki 2
    Mateusz Bartkowiak 0
    Bartosz Zmarzlik 3
    Grigorij Łaguta 1

    Zmiana: Mateusz Bartkowiak za Nickiego Pedersena.
     
    18
    Bieg 18
    Patryk Dudek 2
    Martin Vaculik u
    Jason Doyle 3
    Krzysztof Buczkowski 1
     
    17
    Bieg 17
    Leon Madsen 3
    Emil Sajfutdinow 2
    Fredrik Lindgren 1
    Kenneth Bjerre d
    Czy ktoś zagrozi dziś (niemal) bezbłędnemu Słowakowi?

     
    Kosmetyka toru.
     
    16
    Bieg 16
    Patryk Dudek 3
    Grigorij Łaguta 1
    Maciej Janowski 2
    Fredrik Lindgren 0
     
    15
    Bieg 15
    Krzysztof Buczkowski w
    Piotr Pawlicki 2
    Kenneth Bjerre 3
    Janusz Kołodziej 1
     
    14
    Bieg 14
    Martin Vaculik 3
    Bartosz Zmarzlik 2
    Emil Sajfutdinow 0
    Artiom Łaguta 1

    Paweł Górski

    Końcowa klasyfikacja:
    1. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3) + 3 pkt. w finale
    2. Piotr Pawlicki 10+3 (1,2,3,2,2) + 2 pkt. w finale
    3. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u) + 1 pkt. w finale
    4. Jason Doyle 11+3 (2,3,0,3,3) + 0 pkt. w finale
    5. Leon Madsen 11+2 (2,1,3,2,3)
    6. Patryk Dudek 10+2 (1,3,1,3,2)
    7. Emil Sajfutdinow 10+0 (3,3,2,0,2)
    8. Kenneth Bjerre 9+w (3,0,3,3,d)
    9. Mikkel Michelsen 8+1 (2,2,u,1,3)
    10. Maciej Janowski 6+1 (0,1,1,2,2)
    11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
    12. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
    13. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
    14. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
    15. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
    16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)
    17. Marcin Turowski 0 (0)
    18. Mateusz Bartkowiak 0 (0)
    Lista startowa:
    1. Leon Madsen 11 (2,1,3,2,3)
    2. Martin Vaculik 12 (3,3,3,3,u)
    3. Piotr Pawlicki 10 (1,2,3,2,2)
    4. Maciej Janowski 6 (0,1,1,2,2)
    5. Janusz Kołodziej 2 (0,0,w,1,1)
    6. Grigorij Łaguta 4 (1,1,d,1,1)
    7. Jason Doyle 11 (2,3,0,3,3)
    8. Emil Sajfutdinow 10 (3,3,2,0,2)
    9. Patryk Dudek 10 (1,3,1,3,2)
    10. Kenneth Bjerre 9 (3,0,3,3,d)
    11. Artiom Łaguta 6 (2,1,2,1,0)
    12. Nicki Pedersen 2 (d,2,w,-,-)
    13. Bartosz Zmarzlik 12 (3,2,2,2,3)
    14. Mikkel Michelsen 8 (2,2,u,1,3)
    15. Fredrik Lindgren 4 (1,0,2,0,1)
    16. Krzysztof Buczkowski 2 (0,0,1,w,1)

    R1. Marcin Turowski 0 (0)
    R2. Mateusz Bartkowiak 0 (0)