Wybrzeże Kości Słoniowej – Algieria | 1:1 (3:4 po rz. karnych) | | | Madagascar – Tunezja | 0:3 (koniec) |
Piunik – Shkupi | 3:3 (koniec) | | | Ordabasy – Kutaisi | 1:0 (koniec) | | | Ventspils – KF Teuta | 3:0 (koniec) |
Alaszkert – Makedonija | 3:1 (koniec) | | | Larnaka – Petrocub | 1:0 (koniec) | | | Narva – Buducnost | 0:2 (koniec) |
Laci – Hapoel BS | 1:1 (koniec) | | | Sabail – Craiova | 2:3 (koniec) | | | Flora – Nis | 2:0 (koniec) |
KuPS – Vitebsk | 2:0 (koniec) | | | Balzan Youths – Domzale | 3:4 (koniec) | | | Trakai – Klaksvik | 1:1 (koniec) |
Rużomberok – Lewski | 0:2 (koniec) | | | Molde – KR Reykjavík | 7:1 (koniec) | | | Brøndby – Inter Turku | 4:1 (koniec) |
Crusaders – B36 | 2:0 (koniec) | | | Debreczyn – Kukësi | 3:0 (koniec) | | | Maccabi H. – Mura | 2:0 (koniec) |
Brann – Shamrock | 2:2 (koniec) | | | Malmo – Ballymena | 7:0 (koniec) | | | Liepaja – Dinamo M. | 1:1 (koniec) |
Żalgiris K. – Apollon | 0:2 (koniec) | | | Dinamo Tb. – Engordany | 6:0 (koniec) | | | FK Radnik – Spartak T. | 2:0 (koniec) |
Szachtior S. – Hibernians | 1:0 (koniec) | | | Speranța Nisporeni – Neftchi | 0:3 (koniec) | | | AP Brera Strumica – Zrinjski | 0:3 (koniec) |
Fola – Czichura | 1:2 (koniec) | | | Olimpija – RFS Riga | 2:3 (koniec) | | | Connah's Quay – Kilmarnock | 1:2 (koniec) |
Dunajska – Cracovia | 1:1 (koniec) | | | Zeta – Vidi FC | 1:5 (koniec) | | | FCSB – Milsami | 2:0 (koniec) |
Cukaricki – FC Banants | 3:0 (koniec) | | | College Europa – Legia | 0:0 (koniec) | | | Aberdeen – Rovaniemi | 2:1 (koniec) |
St. Patrick's – Norrköping | 0:2 (koniec) | | | Cliftonville – Haugesund | 0:1 (koniec) | | | Cork City – Progres | 0:2 (koniec) |
Široki – Kajrat | 1:2 (koniec) | | | Honvéd – Żalgiris | 3:1 (koniec) | | | Stjarnan – Levadia | 2:1 (koniec) |
Breidablik – FC Vaduz | 0:0 (koniec) |
finał
AEK Larnaka
1:0
(1:0)
CS Petrocub
Gole:
3. Hevel
Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
Strzały celne: 7:6. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:1. Foule: 6:28.
Sędziowie: Očenáš – Vorel, Adam (všichni SVK)
Widownia:
Kartki: 52. Tričkovski (LAR), 88. Cases (LAR) – 32. Mudrac (PTB), 34. Guera Djou (PTB), 49. Cojocari (PTB), 56. Onana (PTB), 61. Taras (PTB), 67. Bejan (PTB), 90. Gulceac (PTB)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
Strzały celne: 7:6. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:1. Foule: 6:28.
AEK Larnaka:
Ramirez – Truyols, Mojsov (85. Cases), Gonzalez – Ruiz, Sastre, Hevel (68. Acoran), Ioannou (46. Tete) – Tričkovski, Giannou – Taulemesse
Zmiany: Christodoulou – Anastasiou, Acoran, Cases, Konstantinou, Tete, Thandi
Trener:
CS Petrocub: Avram – Douanla, Onana, Mudrac, Potirniche, Jardan – Cojocari, Guera Djou – Bejan (70. Turcan), Taras (62. Slivca), Dedov (10. Gulceac)
Zmiany: Railean – Bogdanovič, Gulceac, Rusu, Slivca, Tiscul, Turcan
Trener:
Zmiany: Christodoulou – Anastasiou, Acoran, Cases, Konstantinou, Tete, Thandi
Trener:
CS Petrocub: Avram – Douanla, Onana, Mudrac, Potirniche, Jardan – Cojocari, Guera Djou – Bejan (70. Turcan), Taras (62. Slivca), Dedov (10. Gulceac)
Zmiany: Railean – Bogdanovič, Gulceac, Rusu, Slivca, Tiscul, Turcan
Trener:
Sędziowie: Očenáš – Vorel, Adam (všichni SVK)
Widownia:
Czwartek 18.07.2019
Petrocub - Larnaka 0:1
Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 0:4. Foule: 12:7.
Petrocub - Larnaka 0:1
Gole: 90+2. Assoubre
Kartki: 29. Djou (PTB), 89. Mudrac (PTB) – 31. Cases (LAR)
Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:4. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 0:4. Foule: 12:7.
Strzelcem bramki HECTOR HEVEL.