Nigeria – Korea Płd. 2:0 (kon.) | Niemcy – Hiszpania 1:0 (kon.) | Francja – Norwegia 2:1 (kon.)
koniec
Nigeria
2:0 (1:0)
Korea Południowa
środa 12.06.2019, 15:00 • Stade des Alpes, Grenoble • Mistrzostwa Świata kobiety • Grupa A
Przedmeczowe kursy: 3.85 3.5 1.95
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
    12.
     
    31
    Gol dla Nigerii!
    Samobójcze trafienie zalicza KIM TO-JON.
    31. Kim To-jon (NIG) - 1:0
     
    45+2
    Pierwsza połowa skończona.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.
     
    50
    Żółtą kartkę otrzymuje Či So-jun (Korea Południowa).
     
    57
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Čung Sol-pin, na boisku pojawia się Jo Min-dži.
     
    58
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi I Min-a, na boisku pojawia się Mun Mi-ra.
    59.
     
    63
    Żółtą kartkę otrzymuje Rita Chikweluová (Nigeria).
     
    66
    Zmiana w drużynie Nigeria: z boiska schodzi Chinaza Uchenduová, na boisku pojawia się Halimatu Ayindeová.
     
    73
    Żółtą kartkę otrzymuje Hwang Po-ram (Korea Południowa).
     
    76
    Gol dla Nigerii!
    Strzelcem bramki ASISAT OSHOALAOVÁ.
    76. Asisat Oshoalaová (NIG) - 2:0
     
    77
    Zmiana w drużynie Korea Południowa: z boiska schodzi Kang Čche-rim, na boisku pojawia się I So-tam.
     
    82
    Zmiana w drużynie Nigeria: z boiska schodzi Francisca Ordegaová, na boisku pojawia się Anam Imoová.
     
    85
    Zmiana w drużynie Nigeria: z boiska schodzi Asisat Oshoalaová, na boisku pojawia się Uchenna Kanuová.
     
    90+4
    Koniec meczu. (16:51:58)
    Bramki: 31. Kim To-jon (sam.), 76. Oshoalaová

    Kartki:   63. Chikweluová (NIG) – 50. Či So-jun (KOR), 73. Hwang Po-ram (KOR)


    Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały na bramkę: 2:7. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 1:3. Faule: 12:9.
    Nigeria: Nnadozieová – Okekeová, Ohaleová, Ebiová, Ebereová – Uchenduová (66. Ayindeová), Okobi-Okeoghene, Chikweluová – Oshoalaová (85. Kanuová), Oparanozieová (C), Ordegaová (82. Imoová).
    Rezerwowi: Oluehiová, Jonathanová – Okoronkwová, Nwabuokuová, Imoová, Kanuová, Ajibadeová, Ayindeová, Ihezuová, Ogebeová, Chukwudiová.

    Korea Południowa: Kim Min-čong – Kim Hje-ri, Hwang Po-ram, Kim To-jon, Čang Sel-ki – Kang Čche-rim (77. I So-tam), I Min-a (58. Mun Mi-ra), Čo So-hjun (C), Či So-jun, I Kum-min – Čung Sol-pin (57. Jo Min-dži).
    Rezerwowi: Kang Ka-e, Čung Po-ram – I Un-mi, Čong Jong-a, Lim Son-džu, Mun Mi-ra, Kang Ju-mi, Jo Min-dži, Šin Dam-jong, I Joung-džu, I So-tam, Son Hwa-jon.

    Sędziowie: Pustovojtovová (RUS) – Kuručkinová (RUS), Iugulescuová (ROU)