Red Dragons – Red Devils 3:2 (koniec) | Zduńska Wola – Clearex 6:10 (koniec) | AZS Gdańsk – Jagiellonia 3:5 (koniec)
Szczecin – AZS UŚ 4:11 (koniec)
Gatta Active Zduńska Wola
6:10 (3:2)
Clearex Chorzów
Sobota 25.05.2019, 15:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 27

Koniec meczu w Zduńskiej Woli! Goście przegrywali 3:5, ale później strzelili siedem bramek pod rząd i zapewnili sobie zwycięstwo. Chorzowianie już wcześniej byli także pewni zajęcia trzeciego miejsca w tym sezonie. Dziękuję za uwagę! (16:43:26)

40

40
    Gol dla Gatty Active!
    Honorowe trafienie gospodarzy! Rozmiary porażki zmniejsza MARIUSZ MILEWSKI.

40
    Strzał Ivanova zewnętrzną częścią stopy, ale piłka poszybowała obok słupka.

39
    Gol dla Clearexu!
    Bezlitośni są przyjezdni! Autorem bramki MARIUSZ SEGET.

39
    Zamknęli rywali na ich połowie boiska przyjezdni. Czy doczekamy sie kolejnego gola?

37
    Pachnie pogromem! Dziewiąty gol chorzowian. Drugi raz w tym spotkaniu strzela MIKOŁAJ ZASTAWNIK!

36
    Najpierw słupek uratował gości, a po chwili piłkę przejął SEBASTIAN LESZCZAK, który wykorzystał fakt, że rywale grają z lotnym golkiperem i strzałem z własnej połowy umieścił futbolówkę w bramce!

36
    Idą za ciosem przyjezdni! Prowadzenie chorzowian podwyższa TOMASZ GOLLY!

35
    Faule: 1-4.

34
    Żółtym kartonikiem upomniany jeden z zawodników gospodarzy za faul taktyczny.

33
    Przerwa na życzenie szkoleniowca Gatty.

33
    Co tu się dzieje?! Zduńskowolanie byli jeszcze w szoku po utracie prowadzenia, a kolejny cios zadał ROBERT ŚWITOŃ!

32
    Goście doprowadzają do wyrównania! SZYMON ŁUSZEK z bliska pakuje piłkę do bramki!

31
    No proszę, a jednak! Akcja gości lewym skrzydłem i na listę strzelców wpisuje się MARIUSZ SEGET!

31
    Długo wymieniają się podaniami przyjezdni, ale jak na razie niewiele wynika z tego posiadania piłki.

30
    Zastawnik zablokowany w dogodnej sytuacji.

29
    Znakomita akcja Szymczaka zakończona zagraniem do niepilnowanego MICHAŁA MARCINIAKA, który spokojnie wpakował piłkę do pustej bramki!

27
    Faule: 0-2.

26
    Zablokowane uderzenie Mizgajskiego z większej odległości. Korner dla przyjezdnych.

Gole: 9. Sobalczyk, 9. Milewski, 12. Sobalczyk, 23. Milewski, 29. Marciniak, 40. Milewski – 3. Zastawnik, 20. Leszczak, 22. Golly, 31. Seget, 32. Łuszek, 33. Świtoń, 36. Golly, 36. Leszczak, 37. Zastawnik, 39. Seget

Kartki:   34. . (ZDW) – 19. Salisz (CHZ)   22. Salisz (CHZ)