Siarka T. – Skra 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Ruch 1:0 (koniec) | Błękitni – GKS Bełchatów 0:0 (koniec)
Toruń – Olimpia E. 1:2 (koniec) | Resovia – Rozwój 1:3 (koniec) | ROW Rybnik – Znicz 3:0 (koniec)
Gryf – Stal S. W. 1:3 (koniec)
Błękitni Stargard
0:0 (0:0)
GKS Bełchatów
Niedziela 19.05.2019, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • Runda 34

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:51:13)

Poziom spotkania był niski. Gdyby nie kontekst, czyli walka o awans na zaplecze Lotto Ekstraklasy, nie byłoby się prawie czym ekscytować. GKS Bełchatów dopiero w ostatnich minutach nieco zaryzykował i postanowił przecisnąć Błękitnych. Najlepszą szansę zmarnował w doliczonych do regulaminowego czasu minutach. Stanęło na bezbramkowym remisie.

90+5

90+4
    Uderzenie Filipa Karmańskiego zza pola karnego zostało zablokowane przez odpowiednio ustawionych zawodników z województwa łódzkiego.

90+2
    Mariusz Rzepecki skuteczny na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

90+1
    Wielka szansa dla bełchatowian. Strzał z pięciu metrów prosto w stojącego na środku bramki Mariusza Rzepeckiego. Zaspali obrońcy ze Stargardu i mogli dostać za to surową karę po dośrodkowaniu i zgraniu Damiana Michalskiego.

90
    Doliczone pięć minut do regulaminowego czasu.

88
    Mateusz Szymorek napomniany żółtą kartką za brzydki faul na Mateuszu Kwiatkowskim.

87
    Beznadziejne podanie Filipa Karmańskiego do ustawionego na prawym skrzydle Mateusza Kwiatkowskiego.

86
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Biel, na boisku pojawia się Zdybowicz.

85
    W tym fragmencie spotkania zaczęło kotłować się w polu karnym stargardzian. Pytanie, czy wystarczy czasu na strzelenie gola przyjezdnym.

83
    Interwencja Mariusza Rzepeckiego w bramce Błękitnych Stargard po zagraniu Patryka Mularczyka z rzutu wolnego. Tym razem niestandardowe rozegranie stałego fragmentu, ale poradził sobie doświadczony bramkarz.

81
    Hubert Tylec mógł zdobyć gola po wstrzeleniu z obrzeży pola karnego. Zmiennik zapolował na futbolówkę, jednak sprzątnął ją sprzed jego nosa Mariusz Rzepecki. Zapachniało prowadzeniem Brunatnych.

80
    Przemysław Brzeziański napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

78
    Wysoko podniesiona noga przez Mateusza Kwiatkowskiego w polu karnym Błękitnych. To było bardzo ryzykowne. Sędzia mógł podyktować jedenastkę, a na dodatek ucierpiał Marcin Grolik.

77
    Patryk Baranowski prawdopodobnie dokończy spotkanie. Środkowy obrońca powrócił na plac.

75
    Trwa przerwa w grze spowodowana urazem Patryka Baranowskiego. Defensor Błękitnych Stargard ucierpiał w walce we własnym polu karnym.

72
    Zmiana w drużynie PGE GKS Bełchatów: z boiska schodzi Putin, na boisku pojawia się Tylec.

70
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Karmański.