Lech P. – Lechia 2:1 (koniec) | Zagłębie L. – Cracovia 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Legia 1:0 (koniec)
Pogoń – Piast 0:0 (koniec)
Lech Poznań
2:1 (0:0)
Lechia Gdańsk
Środa 15.05.2019, 20:30 • Stadion Poznań, Poznań • PKO Ekstraklasa • Grupa Mistrzowska
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Tutaj już absolutnie nic się nie zdarzy! Lech kończy ostatni mecz przed domową publicznością zwycięstwem nad Lechią. Nie było to porywające widowisko, ale fakty są takie, że punkty zostają w Poznaniu. Niezadowolenie na twarzy trenera Piotra Stokowca. Na pewno nie tak to sobie wyobrażał. (22:31:24)

90+10

90+9
    Czekamy, z niecierpliwością czekamy na ostatni gwizdek pana Frankowskiego. VAR przedłużył nam to spotkanie.

90+8
    Mocno, bardzo mocno przedłuża nam się ta konfrontacja.

90+7
    Jednak nie ma czerwonego kartonika!

90+7
    Nie jest przekonany pan Frankowski. Ewidentnie nie jest przekonany. Bije się z myślami, czy należy wyrzucić Haraslina z boiska.

90+6
    Sędzia pędzi do VAR-u! Będzie sprawdzał, czy Haraslinowi nie należy się czerwony kartonik.

90+5
    Haraslin uderzył Trałkę w twarz! Zapachniało czerwoną kartką. Teraz zawodnik Lechii przeprasza przeciwnika.

90+5
    Żółtą kartkę otrzymuje Lukas Haraslin (Lechia Gdańsk).

90+4
    Gospodarze się rozochocili! Teraz szukali szansy na przeprowadzenie następnego ataku, jednak nic z tego nie wynikło. Tym razem nie zawiodła defensywa Lechii.
    90+2. Darko JEVTIĆ - 2:1

90+2
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki DARKO JEVTIĆ. Piękna asysta Krzysztofa Kołodzieja! Kolejorz wychodzi na prowadzenie w doliczonym czasie gry. Wielka radość na trybunach Stadionu Poznań. Może kibice Lecha będą mieli jakiś powód do zadowolenia na zakończenie tego sezonu przy Bułgarskiej.

90+2
    Gramy dalej. Sporo nieprzepisowych interwencji. Obecnie sędzia Frankowski ma naprawdę dużo pracy.

90+1
    Aż o pięć minut przedłużona została ta druga połowa. Może nawet ciut więcej, bo mieliśmy teraz sporą przerwę na pomoc dla Jevticia.

90
    Jeszcze potrzebuje pomocy medycznej Darko Jevtić.

89
    Nunes odegrał do Łukasika. Ten bez większego namysłu oddał potężne uderzenie. Futbolówka nie zmierzyła jednak w światło bramki.

88
    Fatalne uderzenie Nalepy.

87
    Trochę poprzepychali się boiskowi rywale. Arbiter postanowił jednak nie karać ich kartkami. Zakończyło się na interwencji i słownej reprymendzie. Chyba słusznie.