USA – Wlk. Brytania 6:3 (kon.) | Szwajcaria – Norwegia 4:1 (kon.) | Niemcy – Słowacja 3:2 (kon.)
Rosja – Włochy 10:0 (kon.)
koniec
Niemcy
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
Słowacja
środa 15.05.2019, 20:15 • Steel Arena • Mistrzostwa Świata • Grupa A
     
    Koniec meczu. (22:39:47)
    59:33 Leon Draisaitl (GER) - 3:2
     
    59:33
    Bramka dla Niemiec !
    Strzelcem bramki LEON DRAISAITL. Asysta Frederik Tiffels, Dominik Kahun.
    58:08 Markus Eisenschmid (GER) - 2:2
     
    58:08
    Bramka dla Niemiec !
    Strzelcem bramki MARKUS EISENSCHMID. Asysta Yannic Seidenberg, Dominik Kahun.
    54:15 Leonhard Pföderl (GER)
     
    53:38
    Kara dla Słowacja (Ladislav Nagy – 2 min., rzucenie na bandę + 10 min. kara indywidualna, rzucenie na bandę).
     
    44:25
    Kara dla Niemcy (Yasin Ehliz – 2 min., trzymanie).
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    39:05 Markus Eisenschmid (GER)
     
    33:15
    Kara dla Słowacja (Patrik Koch – 2+2 min, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem).
    29:55 Libor Hudáček (SVK) - 1:2
     
    29:55
    Bramka dla Słowacji!
    Strzelcem bramki LIBOR HUDÁČEK. Asysta Richard Pánik, Tomáš Tatar.
    28:30 Andrej Sekera (SVK) - 1:1
     
    28:30
    Bramka dla Słowacji!
    Strzelcem bramki ANDREJ SEKERA. Asysta Erik Černák, Tomáš Tatar.
     
    28:23
    Kara dla Niemcy (Moritz Müller – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    28:01
    Kara dla Niemcy (Moritz Seider – 2 min., trzymanie).
    23:54 Marc Michaelis (GER) - 1:0
     
    23:54
    Bramka dla Niemiec !
    Strzelcem bramki MARC MICHAELIS. Asysta Markus Eisenschmid.
    Bramki i asysty: 24. Michaelis (Eisenschmid), 59. Eisenschmid (Y. Seidenberg, Kahun), 60. Draisaitl (Tiffels, Kahun) – 29. Sekera (Černák, Tatar), 30. L. Hudáček (Pánik, Tatar)


    Niemcy: Niederberger (Treutle) – M. Müller (C), Holzer, Y. Seidenberg, Seider, Schopper, Nowak, J. Müller – Ehliz, Hager (A), Pföderl – Kahun, Draisaitl (A), Tiffels – Plachta, Michaelis, Eisenschmid – Noebels, Fauser, Mauer – Bergmann.
    Słowacja: Čiliak (Rybár) – Sekera (C), Černák, Marinčin, Jaroš, Koch, Fehérváry, Čajkovský – Tatar (A), Krištof, Pánik – Nagy (A), Sukel', Studenič – Daňo, L. Hudáček, Lantoši – Lunter, Buc, Liška – Zigo.

    Sędziowie: Martin Fraňo (CZE), Max Sidorenko (BLR) – Jiří Ondráček (CZE), Dmitrij Šišlo (RUS)

    Widzów: 7440