USA – Wlk. Brytania 6:3 (kon.) | Szwajcaria – Norwegia 4:1 (kon.) | Niemcy – Słowacja 3:2 (kon.)
Rosja – Włochy 10:0 (kon.)
koniec
Szwajcaria
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Norwegia
środa 15.05.2019, 16:15 • Zimný štadión Ondreje Nepely, Bratislava • Mistrzostwa Świata • Grupa B
     
    Koniec meczu. (18:34:09)
     
    58:35
    Kara dla Norwegia (Niklas Roest – 2 min., uderzanie).
    58:04 Tobias Lindström (NOR) - 4:1
     
    58:04
    Bramka dla Norwegii!
    Strzelcem bramki TOBIAS LINDSTRÖM. Asysta Alexander Reichenberg.
    56:02 Andres Ambühl (SUI) - 4:0
     
    56:02
    Bramka dla Szwajcarii!
    Strzelcem bramki ANDRES AMBÜHL. Asysta Joël Genazzi, Simon Moser.
     
    53:35
    Kara dla Szwajcaria (Roman Josi – 2 min., uderzanie).
     
    51:23
    Kara dla Norwegia (Alexander Bonsaksen – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, rzucenie na bandę). Penalty served by Sondre Olden.
    49:01 Grégory Hofmann (SUI) - 3:0
     
    49:01
    Bramka dla Szwajcarii!
    Strzelcem bramki GRÉGORY HOFMANN. Asysta Lino Martschini.
    44:56 Tobias Lindström (NOR)
    44:14 Vincent Praplan (SUI)
     
    40:01
    Trzecia tercja rozpoczęta.
     
    40:00
    Druga tercja skończona.
    35:59
     
    30:27
    Kara dla Szwajcaria (Andres Ambühl – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
     
    28:03
    Kara dla Norwegia (Andreas Martinsen – 2 min. + 10 min. kara indywidualna, rzucenie na bandę). Penalty served by Sondre Olden.
     
    24:40
    Kara dla Szwajcaria (Michael Fora – 2 min., zahaczanie).
    20:34 Nico Hischier (SUI) - 2:0
     
    20:34
    Bramka dla Szwajcarii!
    Strzelcem bramki NICO HISCHIER. Asysta Kevin Fiala.
    Bramki i asysty: 6. Ambühl (Bertschy, Loeffel), 21. Hischier (Fiala), 50. Hofmann (Martschini), 57. Ambühl (Genazzi, S. Moser) – 59. Lindström (Reichenberg)


    Szwajcaria: Genoni (Mayer) – Y. Weber, Josi (A), Loeffel, Genazzi, Diaz (C), Frick, Fora – Praplan, Hischier, Fiala – Hofmann, Kurashev, Martschini – Scherwey, Haas, Andrighetto – S. Moser (A), Bertschy, Ambühl – Rod.
    Norwegia: Holm (Haukeland) – Holös (C), Bonsaksen, Lesund, Espeland, Johannesen, Bull, Nörstebö, Kaasastul – Olden, M. Olimb (A), P. Thoresen (A) – Trettenes, Haga, Valkvae Olsen – Reichenberg, Lindström, Martinsen – Röymark, K. Forsberg, Roest.

    Sędziowie: Iverson (CAN), Tufts (USA) – Dalton (GBR), Nikulainen (FIN)

    Widzów: 4 673