Strzał Kacpra Stachowskiego z 15 metrów broni Stambuła.

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Buryło, na boisku pojawia się Cieśla.

IEGOR TARNOV z 12 metrów po ziemi podwyższa wynik meczu!

80
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Bujakiewicz, na boisku pojawia się Hawryło.

77
    Iegor Tarnov z rzutu rożnego na 4 metr, gdzie głową Filip Barski uderza nad bramką.

74
    Strzelcem bramki WEJEROWSKI.
    Dominik Wejerowski strzałem z 12 metrów "z dużego palca" przy słupku podwyższa na 3:1!

70
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Grochowski, na boisku pojawia się Tylki.

68
    Wejerowski do Iegora Tarnova, którego strzał z 20 metrów obronił Stambuła.

66
    Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Gałaszewski, na boisku pojawia się Tarnov.
    Zmiana w drużynie Ruch Radzionków: z boiska schodzi Rocki, na boisku pojawia się Hermasz.

63
    Buryło do Dominika Wejerowskiego, którego strzał po nodze obrońcy broni Dawid Stambuła.

62
    Zmiana w drużynie Ruch Radzionków: z boiska schodzi Kopeć, na boisku pojawia się Małecki.

59
    Zmiana w drużynie Ruch Radzionków: z boiska schodzi Boudguiga, na boisku pojawia się Pieczuch.

47
    Strzelcem bramki GAŁASZEWSKI.
    Strzał z bocznej linii pola karnego Marcina Buryło blokuje stoper Ruchu, ale dobitka MICHAŁA GAŁSZEWSKIEGO z 7 metrów trafia do siatki!

46

Po pierwszej połowie Foto-Higiena Gać remisuje z Ruchem Radzionków – 1:1. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!