Chrobry – Industria | 22:41 (koniec) |
finał
KGHM Chrobry Głogów
22:41
(10:19)
Industria Kielce
Patrycja Smolarczyk
KGHM Chrobry Głogów | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
20 | B | M. Kapela | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | R. Stachera | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | ŚR | A. Babicz | 2/0 | 1 | 0 | ||
19 | PS | M. Bartczak | 2/2 | 0 | 0 | ||
35 | PR | M. Bekisz | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | R. Biegaj | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | LR | T. Klinger | 1/0 | 0 | 1 | ||
23 | K | D. Krzysztofik | 5/0 | 0 | 0 | ||
71 | ŚR | S. Makowiejew | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | K | M. Podobas | 2/0 | 0 | 0 | ||
91 | ŚR | M. Rydz | 2/0 | 0 | 0 | ||
8 | PR | K. Sadowski | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | ŚR | K. Tylutki | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | ŚR | B. Warmijak | 2/0 | 0 | 0 | ||
2 | LS | D. Wawrzyniak | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | F | K. Więdłocha | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 22/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | ||
Industria Kielce | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
76 | B | V. Cupara | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Wałach | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | K | B. Bis | 2/0 | 0 | 0 | ||
10 | PR | A. Dujszebajew | 3/0 | 0 | 0 | ||
32 | LS | A. Fernandez | 7/1 | 0 | 0 | ||
15 | LS | M. Jachlewski | 1/0 | 0 | 0 | ||
18 | LS | B. Janc | 6/1 | 0 | 1 | ||
20 | ŚR | M. Jurkiewicz | 5/0 | 0 | 0 | ||
50 | K | A. Karałok | 6/0 | 0 | 2 | ||
22 | LR | W. Kulesz | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | LR | M. Mamić | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | A. Moryto | 5/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 36/2 | 0 | 2 | 3 | 0 |
KGHM Chrobry Głogów:
Kapela, Stachera – Babicz, Klinger, Makowiejew, Rydz, Sadowski, Tylutki, Warmijak, Więdłocha, Bartczak, Biegaj, Bekisz, Wawrzyniak, Podobas, Krzysztofik.
Zmiany:
Trener:
Industria Kielce: Cupara, Wałach – Karałek, Bis, Moryto, Janc, Jachlewski, Fernandez, Kulesz, Mamić, A. Dujszebajew, Jurkiewicz.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Industria Kielce: Cupara, Wałach – Karałek, Bis, Moryto, Janc, Jachlewski, Fernandez, Kulesz, Mamić, A. Dujszebajew, Jurkiewicz.
Zmiany:
Trener:
Widownia:
SPR Chrobry Głogów: Kapela, Stachera – Babicz, Klinger, Makowiejew, Rydz, Sadowski, Tylutki, Warmijak, Więdłocha, Bartczak, Biegaj, Bekisz, Wawrzyniak, Podobas, Krzysztofik.
PGE Vive Kielce: Cupara, Wałach – Karałek, Bis, Moryto, Janc, Jachlewski, Fernandez, Kulesz, Mamić, A. Dujszebajew.
Sędziowie:
Główni: Jakub Jerlecki i Maciej Łabuń
Delegat: Piotr Brenk.