Widzew – Pogoń Sdl. 1:1 (koniec) | Gryf – Ruch 3:2 (koniec)
Gryf Wejherowo
3:2 (1:1)
Ruch Chorzów
Niedziela 14.04.2019, 16:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 28. kolejka

Koniec meczu. Spotkanie o sześć punktów wygrywa Gryf. (17:54:30)

90+6

90+5
    Uderza Wdowik ale broni Leleń.

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Brzuzy (Gryf Wejherowo).

90+4
    Dobrze Rogalski zastawił się i jest faulowany. Chwila oddechu dla zespołu Gryfa.

90+3
    Nie najlepiej teraz Leleń i będzie rzut rożny dla Ruchu.

90+2
    Ruszył z kontrą Czychowski ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i bramkarz Smug go uprzedził.

90+1
    Nie udało się Wdowikowi minąć Brzuzego ale będzie aut dla gości.,

90
    Znamy już odpowiedź na to pytanie. Sędzia dolicza 6 minut !!!

89
    Od bramki zaczynać będzie Leleń. A pytanie jakie zadają sobie kibice na stadionie to ile doliczy sędzia do regulaminowych 90.

88
    Uderza Lechowicz z pięciu metrów wszyscy zamarli a piłka minimalnie mija bramkę Lelenia !!

87
    Emocjonująca końcówka tego meczu.

86
    Pada w polu karnym zawodnik Ruchu ale sędzia jednoznacznie pokazuję że nie ma mowy o rzucie karnym.

85
    Zamieszanie w polu karnym Gryfa gdzie jest piłka ??? Ma ją Leleń w rękach.

84
    Mały szturm na bramkę Lelenia strzał Walskiego zablokowany ale będzie jeszcze rzut rożny.

83
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Koziara, na boisku pojawia się Czychowski.

82
    Nie mogą uwierzyć goście zdobywają oni bramkę na 3-3 ale sędzia dopatrzył się spalonego !!!!

81
    Przekopywanie piłki z jednej na drugą połowę. Wkopywanie w pole karne i wybijanie jej. Tak wygląda ostanie kilka minut.

80
    Gra w środku pola . Goście czują że czas im ucieka i starają się jeszcze zmienić wynik tego meczu.