Raków – Warta 3:0 (koniec) | Puszcza – GKS K. 1:2 (koniec)
Puszcza Niepołomice
1:2 (1:2)
GKS Katowice
Niedziela 14.04.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 28. kolejka

Spotkanie w Niepołomicach dobiegło końca! Po przerwie nie doczekaliśmy się goli i GKS zwycięża 2:1 po bramkarz strzelonych jeszcze w pierwszej połowie. Dziękuję za uwagę! (19:59:08)

90+7

90+7
    Żółtą kartkę otrzymuje Mleczko (Puszcza Niepołomice).

90+7
    Żółtą kartkę otrzymuje Woźniak (GKS Katowice).

90+5
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kotwica (Puszcza Niepołomice).

80
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Anon, na boisku pojawia się Habusta.

78
    Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Za Bąka i Żytka wchodzą Sajdak oraz Bartków.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Kotwica (Puszcza Niepołomice).

53
    Poprzeczka ratuje gospodarzy przed utratą bramki po uderzeniu Śpiączki!

46
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Mączyński, na boisku pojawia się Woźniak.

46
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Mikołajczyk, na boisku pojawia się Nowak.

46

Do przerwy GKS Katowice prowadzi z Puszczą Niepołomice 2:1. Niebawem druga odsłona tego pojedynku. Zostańcie z nami!

45+2

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Żytek (Puszcza Niepołomice).

38
    Żółtą kartkę otrzymuje Lisowski (GKS Katowice).

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Mikołajczyk (Puszcza Niepołomice).

Gole: 18. Szczepaniak – 4. Remisz, 20. Błąd

Kartki:   26. Mikołajczyk (PSZ), 40. Żytek (PSZ), 74. Kotwica (PSZ), 90+7. Mleczko (PSZ) – 38. Lisowski (KAT), 90+7. Woźniak (KAT)   90+5. Kotwica (PSZ)

Puszcza Niepołomice:
    Mleczko – Zagórski, Stawarczyk, Stępień, Widejko – Kotwica, Żytek (78. Bartków) – Bąk (78. Sajdak), Szczepaniak, Mikołajczyk (46. Nowak) – Orłowski

Zmiany:
    Przybysz – Uwakwe, Sajdak, Nowak, Furtak, Kura, Bartków

GKS Katowice:
    Pawełek – Remisz, Jędrych, Rzonca, Mączyński (46. Woźniak), Anon (80. Habusta), Błąd, Poczobut, Puchacz, Śpiączka, Lisowski