Błękitni – Widzew 0:0 (koniec) | Skra – Gryf 2:1 (koniec) | Radomiak – ROW Rybnik 0:0 (koniec)
Siarka T. – Resovia 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Toruń 2:0 (koniec) | Olimpia E. – Górnik Ł. 2:0 (koniec)
Olimpia G. – Rozwój 3:0 (koniec) | Ruch – Stal S. W. 1:1 (koniec)
Skra Częstochowa
2:1 (0:1)
Gryf Wejherowo
Sobota 06.04.2019, 16:00 • Stolzle Stadion, Częstochowa • 2. Liga • 27. kolejka

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, spokojnego wieczoru. (17:50:48)

Wymęczone, ale jednak zwycięstwo Skry. Trzy punkty zdobyła drużyna lepsza. Początek pierwszej połowy należał do gości, następnie mecz się wyrównał. Druga połowa to zdecydowana przewaga Skry i pewna gra uwieńczona dwoma bramkami.

90+3

90+2
    Damian Nowak zdecydowanie się pospieszył – była dobra akcja na kontrę Skry, mógł wyczekać i zagrać lub sam iść 1 na 1, a podał wprost do bramkarza.

90+1
    Długo z piłką w narożniku pola gry utrzymywał się Kieca, dobra gra na czas.

90
    Trzy minuty to czas, który doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry.

90
    Koziara próbował uderzenia na bramkę Biegańskiego – bramkarz Skry pewnie złapał piłkę.

90
    Napora dwa razy próbował wrzucać z prawej strony: najpierw dośrodkowanie zablokowane, drugie z nich wybite przez zawodnika Gryfa.

89
    Na spalonym był Damian Nowak.

88
    Zawodnik z numerem 20 Skowron zablokował strzał zawodnika z numerem 20 Koziary. Po chwili sędzia przerwał grę – piłka się przebiła.

86
    Na boisku leży faulowany Węsierski. Wbiegł masażysta, nie zdążył nic zrobić, Węsierski wstał.

85
    Gol dla Skry!
    Ładne uderzenie PIOTRA NOCONIA z 18 metra, rykoszet i Leleń pokonany!

83
    Gryf przez chwilę przycisnął, sporo zamieszania w polu karnym Skry, na koniec strzał Kątnego zablokowany, rzut rożny z którego nic ciekawego nie wyszło.

82
    Z prawej strony do środka boiska zbiegł Ryk, uderzył zza linii pola karnego zbyt lekko by pokonać bramkarza gospodarzy.

82
    W Skrze mieliśmy już 3 zmiany, w Gryfie ani jednej. I nie ma co się jej spodziewać, na skromnej ławce – przypomnijmy tylko 5 zawodników – sami juniorzy.

81
    Rzut wolny dla Skry: uderzenie Napory zablokowane, po chwili faul w ataku.

80
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Gerega, na boisku pojawia się Skowron.

79
    Nieporadność zawodników Skry, Koziara minął trzech z nich i uderzył w słupek! Dobitka Rogalskiego zablokowana.

78
    Skra intensywnie atakuje, coraz szybciej.

Jan Starzomski

Gole: 59. Poprawa, 85. Nocoń – 14. Węsierski

Kartki:   25. Węsierski (SKC) – 58. Ryk (WEJ)

Skra Częstochowa: Biegański – Poprawa, Zalewski, Nocoń, Gerega, Napora, Niedbała, Obuchowski, Olejnik, Holik, Siwek
    Zmiany: Krzczuk – Nowak, Marek, Skowron, Błaszkiewicz, Ogłaza, Kieca

Gryf Wejherowo: Leleń – Kątny, Sikorski, Brzuzy, Chwastek, Rogalski, Ryk, Machol, Koziara, Pietroń, Węsierski
    Zmiany: Ferra – Baranowski, Domachowski, Formella, Kwidziński

Główny: Mirosław Górecki
    Asystenci: Marcin Jakowenko, Marcin Kasprzyk
    Techniczny:Andrzej Chudy