Błękitni – Resovia 1:1 (koniec) | Radomiak – Stal S. W. 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – ROW Rybnik 2:2 (koniec)
Siarka T. – Gryf 3:0 (koniec) | Skra – Znicz 2:4 (koniec) | Olimpia G. – Górnik Ł. 6:1 (koniec)
GKS Bełchatów – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Widzew – Toruń 1:1 (koniec)
Błękitni Stargard
1:1 (0:0)
Resovia
Sobota 23.03.2019, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 25. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:59:16)

Pierwszy w sezonie remis Resovii na wyjeździe. Mecz beniaminka w Stargardzie zakończył się wynikiem 1:1. Wszystko co najważniejsze w tym spotkaniu wydarzyło się między 75. a 78. minutą po stałych fragmentach. Adrian Kwiatkowski dał prowadzenie gospodarzom po wrzutce Marcina Gawrona z rzutu wolnego. Ekspresowo odrobił stratę Rafał Mikulec, który pewnie egzekwował rzut karny. Generalnie sprawiedliwy rezultat po meczu, który nie stał na wysokim poziomie. Błękitni pracowali długo na swojego gola, a kiedy go zdobyli, stracili prowadzenie po trzech minutach, więc mają prawo do nieco większego rozczarowania.

90+3

90
    Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

89
    Błyskawicznie po pojawieniu się na boisku Twardowski dostał żółtą kartkę za faul na Adrianie Kwiatkowskim.

88
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Hass, na boisku pojawia się Twardowski.

86
    Czujny jest Wojciech Daniel i nie pozwolił gospodarzom na dostarczenie futbolówki w pole karne do szarżującego tam Adriana Kwiatkowskiego.

85
    Wymiana podań gospodarzy na prawej stronie boiska. Po niej dośrodkowanie prosto na głowę przeciwnika.

83
    Jakubowi Ostrowskiemu nie udało się oddać strzału w bramkę Wojciecha Daniela po dośrodkowaniu Marcina Gawrona z rzutu rożnego.
    Resovia potrafiła szybko odpowiedzieć gospodarzom.

82
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Świechowski, na boisku pojawia się Górka.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu. Piłkarze pokazali, że są w stanie trafić do bramki przeciwnika, choć niewiele na to wcześniej wskazywało.

78
    Gol dla Resovii!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa RAFAŁ MIKULEC.

Resovia nie potrzebowała dużo czasu na odrobienie strat do przeciwnika. Rafał Mikulec zmylił Patryka Brzozowskiego i skierował piłkę w odsłoniętą część bramki Błękitnych. Ponownie remis w Stargardzie.

77
    Michał Cywiński napomniany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym.

77
    Rzut karny dla Resovii. Szansa na szybkie doprowadzenie do remisu.

75
    Zmiana w drużynie Resovia: z boiska schodzi Pyrdek, na boisku pojawia się Kwiek.

75
    Gol dla Błękitnych!
    Strzelcem bramki ADRIAN KWIATKOWSKI.

Najniższy zawodnik przydał się najbardziej przy stałym fragmencie. Adrian Kwiatkowski zamykał grę po wrzutce Marcina Gawrona z rzutu wolnego i sprytnie wepchnął piłkę z bliska do bramki. Błękitni objęli prowadzenie.