Jagiellonia – Korona | 1:3 (koniec) | | | Zagłębie S. – Lechia | 0:1 (koniec) | | | Legia – Śląsk | 1:0 (koniec) |
Stomil – Wigry | 2:1 (koniec) | | | Chojniczanka – Chrobry | 1:2 (koniec) | | | Jastrzębie – GKS K. | 1:2 (koniec) |
Sandecja – Garbarnia | 0:1 (koniec) | | | ŁKS – Warta | 3:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Bytovia | 3:1 (koniec) |
ROW Rybnik – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | Resovia – Widzew | 1:1 (koniec) | | | Stal S. W. – Siarka T. | 1:0 (koniec) |
Rozwój – Skra | 1:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Ruch | 0:0 (koniec) |
Ursus – Sokół | 1:1 (koniec) |
Gać – Rekord | 2:0 (koniec) |
Bournemouth – Newcastle | 2:2 (koniec) | | | Burnley – Leicester | 1:2 (koniec) | | | West Ham – Huddersfield Town | 4:3 (koniec) |
Watford – Crystal Palace | 2:1 (koniec) | | | Swansea – Man City | 2:3 (koniec) | | | Wolves – Man Utd | 2:1 (koniec) |
Sassuolo – Sampdoria | 3:5 (koniec) | | | Spal – AS Roma | 2:1 (koniec) | | | Torino – Bologna | 2:3 (koniec) |
Huesca – Alaves | 1:3 (koniec) | | | Real Madryt – Celta Vigo | 2:0 (koniec) | | | Bilbao – Atletico | 2:0 (koniec) |
Leganés – Girona | 0:2 (koniec) |
Augsburg – Hannover | 3:1 (koniec) | | | Schalke 04 – RB Lipsk | 0:1 (koniec) | | | Stuttgart – Hoffenheim | 1:1 (koniec) |
Wolfsburg – Düsseldorf | 5:2 (koniec) | | | Hertha – Borussia D. | 2:3 (koniec) |
Angers – Amiens | 0:0 (koniec) | | | Caen – Saint-Étienne | 0:5 (koniec) | | | Guingamp – Dijon | 1:0 (koniec) |
Nîmes – Strasbourg | 2:2 (koniec) |
Banik – Mlada | 1:1 (koniec) | | | Slovan – Zlín | 1:0 (koniec) | | | Slovacko – Jablonec | 0:0 (koniec) |
Sparta – Ołomuniec | 2:1 (koniec) |
Sereď – Slovan | 1:4 (koniec) | | | MSK Żilina – Michalovce | 4:0 (koniec) | | | Zeleziarne – Nitra | 1:1 (koniec) |
Moravce-Vrable – Senica | 3:2 (koniec) | | | AS Trencin – Spartak T. | 0:1 (koniec) |
Hamburg – Darmstadt | 2:3 (koniec) | | | Sandhausen – Sankt Pauli | 4:0 (koniec) | | | Drezno – Magdeburg | 1:1 (koniec) |
finał
Ursus Warszawa
1:1
(1:0)
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki
80
|
Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Muszyński.
|
|
77
|
Zmiana w drużynie Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Żwir, na boisku pojawia się Broź.
|
|
65
|
Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Dziełak, na boisku pojawia się Bawolik.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie Ursus Warszawa: z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Możdżonek.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Gieraga, na boisku pojawia się Sarafiński.
|
Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com.
Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.
Gole:
16. Dziełak – 52. Kaczmarek
Sędziowie: Radosław Jemielity (Łomża)
Widownia:
Kartki: 32. Wojcinowicz (URS) – 19. Żwir (ALO), 45+1. Miller (ALO), 45+2. Woźniczak (ALO), 86. Maćczak (ALO) 72. Miller (ALO)
Spudłowany karny!:
Ursus Warszawa:
Olczak – Świeciński, Skowroński, Wojcinowicz, Baranowski – Dziełak (65' Bawolik), Słomka – Prusinowski, Kamiński (61' Możdżonek), Wolski (80' Muszyński) – Ciach
Zmiany: Trojanowski, Worach, Dębiec, Muszyński, Możdżonek, Bawolik, Dikof
Trener:
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: Lemanowicz – Żwir (77' Broź), Ślęzak, Woźniczak, Głowiński – Kaczmarek, Gieraga (46' Sarafiński), Kasperkiewicz, Miller – Maćczak, Cempa
Zmiany: Kaniecki, Majak, Rakowski, Szarpak, Pecyna, Sarafiński, Broź
Trener:
Zmiany: Trojanowski, Worach, Dębiec, Muszyński, Możdżonek, Bawolik, Dikof
Trener:
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki: Lemanowicz – Żwir (77' Broź), Ślęzak, Woźniczak, Głowiński – Kaczmarek, Gieraga (46' Sarafiński), Kasperkiewicz, Miller – Maćczak, Cempa
Zmiany: Kaniecki, Majak, Rakowski, Szarpak, Pecyna, Sarafiński, Broź
Trener:
Sędziowie: Radosław Jemielity (Łomża)
Widownia:
Adrian Somorowski