Szczecin – AZS Gdańsk 5:2 (koniec) | Piast – AZS UŚ 5:2 (koniec) | Jelcz-Laskowice – Red Dragons 4:2 (koniec)
Jagiellonia – FC Toruń 2:4 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:4 (1:2)
FC Toruń
Sobota 16.03.2019, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 21

Spotkanie w Białymstoku dobiegło końca! Torunianie lepiej zagrali końcowe minuty, dzięki czemu zwyciężają z MOKS-em 4:2. Dziękuję za uwagę! (19:31:51)

40

40
    Uderzał Citko z lewego skrzydła, ale bezbłędnie interweniował Naparło.

39
    Nie wykorzystuje przedłużonego rzutu karnego Spychalski! Młody zawodnik gości z dziesięciu metrów huknął w słupek!

39
    Adrian Citko faulował wychodzącego na wolne pole Kriezela i słusznie obejrzał "żółtko".

39
    Gol dla FC Toruń!
    MARCIN MIKOŁAJEWICZ po raz drugi wpisuje się na listę strzelców! Tym razem kapitan przyjezdnych popisuje się celnym uderzeniem niemal z połowy boiska do pustej bramki rywali!

38
    Z lotnym golkiperem grają gospodarze. Rywale zamknięciu w futsalowym zamku.

38
    Czas dla trenera białostoczan.

38
    Na niecałe trzy minuty przed końcowym gwizdkiem torunianie wracają na prowadzenie! Precyzyjnym uderzeniem z lewej flanki popisał się TOMASZ KRIEZEL!

37
    Piąte przewinienie notują białostoczanie! Toruń z trzema faulami na swoim koncie.

37
    Z dystansu Citko, ale dobrze blokuje go Mrówczyński. Gospodarze dalej w natarciu.

36
    Na dwunastym metrze faulowany był Wojciechowski. Za moment może być groźnie pod bramką MOKS-u.

35
    Chcą pójść za ciosem gospodarze i powalczyć o zwycięstwo! Podobny zamiar mają także torunianie, a więc szykuje nam się bardzo ciekawa końcówka!

34
    Słupek chroni torunian przed utratą bramki po strzale Grabowskiego z bliskiej odległości!

33
    Dobrze pilnowany na skrzydle był Waszak, który tym samym nie zdołał utrzymać piłki w boisku. Od bramki miejscowi.

32
    Z prawego skrzydła potężnie uderzał Lisowski, ale zablokował go jeden z rywali. MOKS od autu.

32
    Indywidualnie Waszak, ale znakomicie jego uderzenie broni Jendruczek!

31
    Mrówczyński fauluje rozpędzonego rywala na własnej połowie boiska i arbiter sięga po kartkę.

31
    Z ostrego kąta uderzał Cyman, ale był naciskany przez dwóch rywali i nie zdołał strzelić celnie.

Gole: 7. Osypiuk, 29. Lisowski – 3. Mikołajewicz, 18. Maciąg (sam.), 38. Kriezel, 39. Mikołajewicz

Kartki:   39. Citko (SSB) – 10. Wojciechowski (TOR), 31. Mrówczyński (TOR)