Orenburg – Dinamo Mos. 1:0 (kon.) | Ural – CSKA Mos. 0:1 (kon.) | Rubin – Rostow 0:2 (kon.)
Arsenal Tula – Jenisej 2:0 (kon.)
koniec
FC Rubin Kazan
0:2 (0:0)
FK Rostow
sobota 16.03.2019, 14:30 • Kazan Arena, Kazaň • Rosyjska Premier Liga • Runda 20
     
    90+3
    Koniec meczu. (16:19:25)
     
    90
    Zmiana w drużynie FC Rubin Kazan: z boiska schodzi Władimir Granat, na boisku pojawia się Vladislav Pantělejev.
    89. Roman Jeremenko (RTV) - 0:2
     
    89
    Gol dla FK Rostow!
    Strzelcem bramki ROMAN JEREMENKO. Asysta Ivelin Popov.
    83. Roman Jeremenko (RTV) - 0:1
     
    83
    Gol dla FK Rostow!
    Strzelcem bramki ROMAN JEREMENKO. Asysta Eldor Šomurodov.
     
    75
    Zmiana w drużynie FK Rostow: z boiska schodzi Aleksiej Ionow, na boisku pojawia się Ivelin Popov.
     
    75
    Zmiana w drużynie FK Rostow: z boiska schodzi Baktijor Zajnutdinov, na boisku pojawia się Alexandr Zujev.
     
    70
    Żółtą kartkę otrzymuje Baktijor Zajnutdinov (FK Rostow).
     
    66
    Zmiana w drużynie FK Rostow: z boiska schodzi Björn Sigurdarson, na boisku pojawia się Eldor Šomurodov.
     
    46
    Druga połowa rozpoczęta.

     
    45+1
    Pierwsza połowa skończona.
     
    8
    Żółtą kartkę otrzymuje Roman Jeremenko (FK Rostow).
     
    1
    Mecz się właśnie rozpoczął.
     
    Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30.
    Bramki: 83. Jeremenko (Šomurodov), 89. Jeremenko (I. Popov)

    Kartki:   8. Jeremenko (RTV), 70. Zajnutdinov (RTV)


    Posiadanie piłki: 62 % : 38 %.
    Strzały na bramkę: 2:3. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 2:3. Faule: 5:12.
    FC Rubin Kazan: Baburin – Uremović, Granat (C) (90. Pantělejev), Sorokin – Callagov, Mogilewiec, Konovalov, Podběrjozkin, Ustinov – Bucharow, Poloz.
    Rezerwowi: Konovalov – Stěpanov, Abdullin, Akbašev, Pantělejev, Saprunov, Mikušin, Lugačjov.

    FK Rostow: Pesjakov – M. Mevlja, Sigurdsson, Logašov – Paršivljuk, Jeremenko, Gaţcan (C), Zajnutdinov (75. Zujev), Černor – Ionow (75. I. Popov), B. Sigurdarson (66. Šomurodov).
    Rezerwowi: Abajev – Hadžikadunić, Glebov, Normann, Ščadin, Zujev, Šomurodov, I. Popov, Plijev.

    Sędziowie: S. Lapochkin – N. Eremin, A. Shiryaev