Wisła Pł. – Pogoń | 0:2 (koniec) | | | Lech P. – Górnik Z. | 0:3 (koniec) |
GKS T. – Stal M. | 1:1 (koniec) |
Cagliari – Fiorentina | 2:1 (koniec) |
Sociedad – Levante | 1:1 (koniec) |
Borussia M. – Freiburg | 1:1 (koniec) |
Nice – Toulouse | 1:1 (koniec) | | | Lille – Monaco | 0:1 (koniec) |
Dukla – Karvina | 2:1 (koniec) | | | Teplice – Vik. Pilzno | 2:1 (koniec) |
Kiel – Aue | 5:1 (koniec) | | | Heidenheim – Union | 2:1 (koniec) |
finał
Kieler SV Holstein 1900
5:1
(2:1)
FC Erzgebirge Aue
87
|
Zmiana w drużynie Kieler SV Holstein 1900: z boiska schodzi Johannes van den Bergh, na boisku pojawia się Arne Sicker.
|
|
85
|
Zmiana w drużynie Kieler SV Holstein 1900: z boiska schodzi Mathias Honsak, na boisku pojawia się Aaron Seydel.
|
|
84
|
Zmiana w drużynie Kieler SV Holstein 1900: z boiska schodzi Masaya Okugawa, na boisku pojawia się Noah Awuku.
|
|
80
|
Zmiana w drużynie FC Erzgebirge Aue: z boiska schodzi Jan Hochscheidt, na boisku pojawia się Louis Samson.
|
|
73
|
Zmiana w drużynie FC Erzgebirge Aue: z boiska schodzi Pascal Testroet, na boisku pojawia się Florian Krüger.
|
|
61
|
Zmiana w drużynie FC Erzgebirge Aue: z boiska schodzi Ole Käuper, na boisku pojawia się Philipp Zulechner.
|
Gole:
6. Honsak, 9. Bénes, 54. Bénes, 75. Okugawa, 85. Seydel – 26. Hochscheidt
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 3:5. Foule: 10:12.
Sędziowie: Reichel – Osmanagic, Endriß
Widownia:
Kartki: 70. Okugawa (KIE) – 13. Strauss (AUE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 7:4. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 3:5. Foule: 10:12.
Kieler SV Holstein 1900:
Reimann – Dehm, Thesker, Wahl, van der Bergh – Mühling, Karazor, Bénes – Lee – Honsak, Okugawa
Zmiany: Weiner – Sicker, Bisseck, Kammerbauer, Awuku, Evina, Seydel
Trener:
FC Erzgebirge Aue: Männel – Kalig, Wydra, Kusić – Strauss, Käuper, Riese, Herrmann – Hochscheidt – Testroet, Iyoha
Zmiany: Jendrusch – Král, Kvesić, Samson, Zulechner, Krüger, Nazarov
Trener:
Zmiany: Weiner – Sicker, Bisseck, Kammerbauer, Awuku, Evina, Seydel
Trener:
FC Erzgebirge Aue: Männel – Kalig, Wydra, Kusić – Strauss, Käuper, Riese, Herrmann – Hochscheidt – Testroet, Iyoha
Zmiany: Jendrusch – Král, Kvesić, Samson, Zulechner, Krüger, Nazarov
Trener:
Sędziowie: Reichel – Osmanagic, Endriß
Widownia: