AZS UŚ – Red Dragons 2:4 (koniec) | Jagiellonia – Clearex 5:9 (koniec) | Red Devils – Zduńska Wola 5:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
5:9 (1:2)
Clearex Chorzów
Niedziela 17.02.2019, 16:00 • Hala VI LO, Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 17

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relacje na łamach naszego portalu! (17:40:09)

Ależ emocjonujące spotkanie mieliśmy w Białymstoku! Zwłaszcza w drugiej połowie na parkiecie było niezwykle gorąco, choć od stanu 2:4 zespół z Chorzowa zdawał się kontrolować sytuację.

38:50
    Żółtą kartkę otrzymuje Robert Świtoń (Clearex Chorzów).

38:26
    Żółtą kartkę otrzymuje Wadim Iwanow (Clearex Chorzów).

38:22
    Trzecie przewinienie po stronie miejscowych.

37:56
    Ucierpiał Rafał Krzyśka. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

37:47
    Krzyśka pudłuje na pustą bramkę!

37:24
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki TOMASZ GOLLY, który strzałem ze skrzydła wykończył błyskawiczną kontrę swojego zespołu!

36:37
    Rafał Krzyśka broni strzał z przedłużonego karnego wykonanego przez Norberta Jendruczka!

36:37
    Faulowany w ataku Norbert Jendruczek! Kolejny przedłużony rzut karny dla MOKS-u!

36:17
    Time-out.
    Faule: 3 – 5.

35:55
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ ZASTAWNIK, który z własnej połowy lekko strzelił na pustą siatkę. Piłka długo się toczyła, ale ostatecznie trafiła między słupki!

34:45
    Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Golly (Clearex Chorzów). Zdaje się, że to pokłosie protestów gości przy okazji piątego gola dla MOKS-u.

34:45
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki MARCIN FIRAŃCZYK. Cóż to było za trafienie! Białostoczanin z niesamowicie ostrego kąta umieścił piłkę w siatce, która po drodze obiła jeszcze któregoś z zawodników!

34:15
    Bramkę z 10 metrów zdobywa MARCIN FIRAŃCZYK.

34:15
    Przedłużony rzut karny dla gospodarzy!

33:33
    Rafał Krzyśka wrzucił piłkę do pustej bramki rywali, ale gol oczywiście nie został uznany. Wcześniej również został odgwizdany piąty faul Clearexu.

Paweł

Gole: 9. Lisowski, 22. Lisniczenko, 30. Firańczyk, 35. Firańczyk (10 m rzut karny), 35. Firańczyk – 5. Iwanow, 13. Golly, 27. Leszczak, 27. Zastawnik (kar.), 29. Seget, 31. Iwanow, 31. Golly, 36. Zastawnik, 38. Golly

Kartki:   27. Lisniczenko (SSB) – 35. Golly (CHZ), 39. Iwanow (CHZ), 39. Świtoń (CHZ)

Jagiellonia Białystok: Jendruczek, Święciński – Lisowski, Citko, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Lisniczenko, Łukasiewicz, Maciąg, Firańczyk, Grabowski, Gondek.
    Clearex Chorzów: Krzyśka, Puzio – Golly, Zastawnik, Seget, Salisz, Mizgajski, Łuszek, Świtoń, Wędzony, Leszczak, Iwanow.

Sędziowie: Michał Żurawski, Jewgienij Adamonis – Mariusz Chrzanowski