AZS UŚ – Red Dragons 2:4 (koniec) | Jagiellonia – Clearex 5:9 (koniec) | Red Devils – Zduńska Wola 5:0 (koniec)
AZS UŚ Katowice
2:4 (1:0)
Red Dragons Pniewy
Niedziela 17.02.2019, 11:30 • Katowice • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 17

Fantastyczny comeback w wykonaniu gości! Jeszcze w 30. minucie przyjezdni przegrywali 0:2, ale w ostatnich dziesięciu minutach odrobili straty z nawiązką i zwyciężyli 4:2! Trzy punkty jadą tym samym do Pniew. Dziękuję za uwagę! (13:22:26)

34
    Pniewianie w dwie minuty odrobili straty i doprowadzili do wyrównania. Szykuje się bardzo ciekawa końcówka! Czy którejś z drużyn uda przechylić się szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

33
    Strzelcem bramki PIOTR BŁASZYK.

31
    Strzelcem bramki MATEUSZ KOSTECKI.

30
    Do końca spotkania pozostało dziesięć minut efektywnego czasu gry. Akademicy prowadzą dwiema bramkami i są bliżej końcowego triumfu.

24
    Gol dla AZS-u UŚ!
    Strzelcem bramki TOMASZ SZCZUREK.

21

Przerwa! Do szatni na jednobramkowym prowadzeniu schodzą miejscowi. Jedynego jak na razie gola w 5. minucie strzelił Jacek Hewlik. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

10
    Bardzo dużo fauli oglądamy na parkiecie w Katowicach niemalże od samego początku. W tym momencie gospodarze mają cztery przewinienia, a goście pięć!

5
    Strzelcem bramki JACEK HEWLIK.

1

Protokół meczowy:

AZS UŚ Katowice:
    Bednarczyk, Lasik, Gruszczyński – Podobiński, Szczurek, Gładczak, Musiał, Wojtyna, Pękala, Łopuch, Dubiel, Hewlik

Red Dragons Pniewy:
    Budych, Roj – Wachoński, Kostecki, Frajtag, Skrzypek, Solecki, Stankowiak, Miałkas, Kijak, Błaszyk, Vakhula

Sędzia I: Paweł Wałęga
    Sędzia II: Michał Potępa
    Sędzia III: Jan Gawle
    Sędzia czasowy: Paweł Bałut.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:30. Składy obu drużyn podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Gole: 5. Hewlik, 24. Szczurek – 31. Kostecki, 33. Błaszyk, 35. Skrzypek, 39. Wachoński

Sędzia czasowy: Paweł Bałut