Jagiellonia – Wisła Pł. | 1:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Arka | 3:2 (koniec) | | | Korona – Lechia | 0:0 (koniec) |
Brighton – Derby | 2:1 (koniec) | | | Wimbledon – Millwall | 0:1 (koniec) | | | Newport County – Man City | 1:4 (koniec) |
Cagliari – Parma | 2:1 (koniec) | | | Atalanta – AC Milan | 1:3 (koniec) |
Celta Vigo – Levante | 1:4 (koniec) | | | Rayo Vallecano – Atletico | 0:1 (koniec) | | | Sociedad – Leganés | 3:0 (koniec) |
FC Barcelona – Valladolid | 1:0 (koniec) |
Hoffenheim – Hannover | 3:0 (koniec) | | | Schalke 04 – Freiburg | 0:0 (koniec) | | | Stuttgart – RB Lipsk | 1:3 (koniec) |
Wolfsburg – Mainz | 3:0 (koniec) | | | Hertha – Werder | 1:1 (koniec) |
Olympique – Amiens | 2:0 (koniec) | | | Angers – Nice | 3:0 (koniec) | | | Monaco – Nantes | 1:0 (koniec) |
Bohemians – Ołomuniec | 0:1 (koniec) | | | Příbram – Zlín | 3:2 (koniec) | | | Slovacko – Karvina | 2:0 (koniec) |
Banik – Slovan | 2:1 (koniec) |
AS Trencin – Senica | 3:0 (koniec) | | | Rużomberok – Moravce-Vrable | 4:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Spartak T. | 1:1 (koniec) |
Dunajska – Slovan | 0:1 (koniec) |
Duisburg – Union | 2:3 (koniec) | | | Ingolstadt – VfL Bochum | 2:1 (koniec) | | | Sankt Pauli – Aue | 1:2 (koniec) |
Heidenheim – Hamburg | 2:2 (koniec) |
finał
FC Sankt Pauli
1:2
(1:1)
FC Erzgebirge Aue
Gole:
11. Buchtmann – 29. Hochscheidt, 49. Hochscheidt
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 7:9. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 3:4. Foule: 13:19.
Sędziowie: Badstübner – Hanslbauer. Potemkin
Widownia: 29546
Kartki: 76. Avevor (SNP) – 6. Kusić (AUE), 21. Cacutalua (AUE), 38. Wydra (AUE), 89. Zulechner (AUE)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 7:9. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 3:4. Foule: 13:19.
FC Sankt Pauli:
Himmelmann – Zander, Carstens, Avevor, Buballa – Miyaichi, Knoll, Buchtmann, Daehli, Allagui – Meier
Zmiany: Brodersen – Hoogma, Kalla, Neudecker, Zehir, Sobota, Schneider
Trener:
FC Erzgebirge Aue: Männel – Cacutalua, Wydra, Kusić – Rizzuto, Riese, Fandrich, Herrmann, Hochscheidt – Testroet, Iyoha
Zmiany: Jendrusch – Král, Käuper, Samson, Baumgart, Nazarov, Zulechner
Trener:
Zmiany: Brodersen – Hoogma, Kalla, Neudecker, Zehir, Sobota, Schneider
Trener:
FC Erzgebirge Aue: Männel – Cacutalua, Wydra, Kusić – Rizzuto, Riese, Fandrich, Herrmann, Hochscheidt – Testroet, Iyoha
Zmiany: Jendrusch – Král, Käuper, Samson, Baumgart, Nazarov, Zulechner
Trener:
Sędziowie: Badstübner – Hanslbauer. Potemkin
Widownia: 29546
Strzelcem bramki HOCHSCHEIDT.
Strzelcem bramki HOCHSCHEIDT.