Szczecin – Rekord 1:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Jelcz-Laskowice 3:6 (koniec) | FC Toruń – Piast 0:6 (koniec)
FC Toruń
0:6 (0:4)
Piast Gliwice
Sobota 16.02.2019, 19:30 • Hala UCS, Toruń • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 17

Nokaut w Toruniu! Chyba nikt nie spodziewał się tak jednostronnego spotkania pomiędzy tymi drużynami.Piast był zabójczo skuteczny, zagrał dojrzały futsal i zasłużenie zwyciężył z FC Toruń 6:0. Dziękuję za uwagę! (21:05:26)

40:00

39:51
    Tym razem z dystansu uderzał Domański, ale ponownie niezłym refleksem popisał się rezerwowy golkiper Piasta.

39:27
    Znakomicie interweniuje Rozmus po strzale Domańskiego z obrębu pola karnego!

39:02
    Rozpoczęła się ostatnia minuta tego pojedynku. Torunianie nie rezygnują z walki o honorowego gola.

38:26
    Tymczasem zmiana w gliwickiej bramce. Rozmus zastąpił Widucha.

38:06
    Gol dla Piasta!
    Pogrom! DOMINIK ŚMIAŁKOWSKI świetnie uporał się na lewej flance ze Zboralskim, a następnie sprytną podcinką oszukał Neagu!

37:30
    Ryzykownie, ale skutecznie wyszedł z bramki Widuch. Dwie i pół minuty do końca pojedynku w Grodzie Kopernika.

36:10
    Słowne starcie pomiędzy Grzywą i Cymanem, ale arbiter szybko opanował sytuację.

35:48
    Taktyczny faul Mrówczyńskiego i arbiter sięga po żółtą kartkę.

35:22
    Pusta bramka torunian i jest podwyższenie wyniku dla gości! Strzałem z własnej połowy gola zdobył JOSE LUIZ GUTIERREZ!

34:49
    Spychalski z rzutu wolnego prosto w Widucha.

34:36
    O czas poprosił teraz opiekun Piasta, Klaudiusz Hirsch.

34:15
    Budują futsalowy zamek na połowie rywali torunianie. Zobaczymy, czy będą w stanie wreszcie pokonać Widucha.

32:55
    Z lotnym golkiperem grają podopieczni Łukasza Żebrowskiego. W tej roli Tomasz Kriezel.

32:37
    Przerwa na życzenie trenera miejscowych.

32:30
    Druga połowa toczy się pod dyktando torunian, ale nie przekłada się to na wynik. Gospodarze mają coraz mniej czasu na odrobienie strat.

31:21
    Cyman znakomicie minął Widucha, ale zbyt mocno wypuścił piłkę i z ostrego kąta uderzył jedynie w boczną siatkę!

30:12
    Bardzo dobrą okazję po strzale Mrówczyńskiego miał Kriezel, ale po raz kolejny bezbłędnie zachował się golkiper Piasta!

Gole: 6. Ferreira, 9. Ferreira, 13. Franz, 20. Bonilla, 36. Gutierrez, 39. Śmiałkowski

Kartki:   36. Mrówczyński (TOR)