Szczecin – Rekord 1:5 (koniec) | AZS Gdańsk – Jelcz-Laskowice 3:6 (koniec) | FC Toruń – Piast 0:6 (koniec)
AZS UG Gdańsk
3:6 (1:3)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Sobota 16.02.2019, 19:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 17

Spotkanie w Gdańsku dobiega końca! Gdańszczanie walczyli dzielnie, ale ostatecznie przegrywają z Orłem 3:6. Dziękuję za uwagę! (20:58:11)

31
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca meczu w Gdańsku. W bardzo dobrej sytuacji są przyjezdni.

28
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki BARBOSA DA SILVA.

24
    Strzelcem bramki ADRIANO FOGLIA.

22
    Strzelcem bramki ALLYSON MENDES AMANTES.

21

Do przerwy Orzeł prowadzi dwiema bramkami z Akademikami z Gdańska. Zobaczymy, czy gospodarze będą w stanie odrobić straty.

20

12
    Żółtą kartkę otrzymuje Andrade (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

12
    Żółtą kartkę otrzymuje Foglia (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

12
    Żółtą kartkę otrzymuje Wesserling (AZS UG Gdańsk).

12
    Strzelcem bramki TOMASZ MUSIK.

12
    Strzelcem bramki SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI.

8

5
    Lewym skrzydłem szarżował Barbossa, ale jego płaskie uderzenie okazało się niecelne.

Gole: 12. Musik, 35. Domżalski, 40. Domżalski – 2. Wojciechowski, 8. Wojciechowski, 12. Wojciechowski, 22. Amantes, 24. Foglia, 28. Da Silva

Kartki:   12. Wesserling (GDA) – 12. Foglia (JLA), 12. Andrade (JLA)