Piast – Red Dragons 5:1 (koniec) | Clearex – Szczecin 6:2 (koniec)
Clearex Chorzów
6:2 (2:1)
Pogoń '04 Szczecin
Niedziela 10.02.2019, 17:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 14

Koniec spotkania w Chorzowie! Przyjezdni zaryzykowali grę z lotnym golkiperem, co jednak bezlitośnie wykorzystali rywale. Ostatecznie Clearex zwycięża 6:2 i zgarnia komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (18:48:55)

40

40
    Gospodarze starają się jak najdłużej utrzymać piłkę przy sobie.

39
    Gol dla Clearexu!
    No to mamy po zawodach! Bramkę strzela MARIUSZ SEGET i jest już 6:2!

38
    Gry z lotnym golkiperem próbowali szczecinianie. Futbolówkę na własnej połowie przechwycił SZYMON ŁUSZEK i strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie gospodarzy!

37
    Duże emocje na hali w Chorzowie! Zbliżamy się do końcowego gwizdka, ale szczecinianie wciąż walczą o odrobienie strat!

36
    Trzeci faul na swoim koncie notują szczecinianie.

35
    Pięć minut do końca spotkania! Szans szczecinian na pewno można upatrywać w przedłużonych rzutach karnych.

33
    Zablokowane uderzenie Jakubiaka. Coraz wyżej pod rywali podchodzą szczecinianie.

32
    Jakubiak skutecznie przecina zagranie jednego z rywali w środku pola. Od autu chorzowianie.

31
    Gol dla Pogoni!
    Za odrabianie strat biorą się przyjezdni! Strzelcem bramki KONRAD PRAWUCKI.

31
    Po raz piąty po zmianie stron faulują miejscowi!

30
    Dziesięć minut pozostało do końca tego spotkania. Blisko zainkasowania trzech punktów są gospodarze.

28
    Podwyższają prowadzenie miejscowi! Po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu na listę strzelców wpisał się SEBASTIAN LESZCZAK.

28
    Zablokowany Wędzony po indywidualnej akcji. Korner dla Clearexu.

27
    Huknął po zagraniu z rzutu rożnego Mizgajski, ale bardzo niecelnie.

27
    Żółtą kartkę otrzymuje Kondiukh (Pogoń '04 Szczecin).

26
    Nie sięgnął Jakubiak długiej piłki zagranej przez Szklarza. Od autu miejscowi.

25
    Kolejna dobra okazja gospodarzy, ale znów świetnie między słupkami zachował się Szklarz!

Gole: 7. Łuszek, 9. Leszczak, 21. Ivanov, 28. Leszczak, 38. Łuszek, 39. Seget – 9. Prawucki, 31. Prawucki

Kartki:   18. Gepert (SZC), 27. Kondiukh (SZC)