Komprachcice – Ruda Śląska 3:7 (koniec)
Berland Komprachcice
3:7 (3:3)
Gwiazda Ruda Śląska
Niedziela 10.02.2019, 17:00 • OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa

Na dziś to już wszystko z Komprachcic. Brawa dla Gwiazdy za kolejne ligowe zwycięstwo, a ja dziękuję za wspólne przeżywanie futsalowych emocji i zapraszam na kolejne relacje! (18:46:14)

Po przerwie jeszcze więcej bramek, więcej fauli, kartek, emocji i dyskusji, ale trafiali już tylko goście, choć Burduja dwoił się i troił. Świetną pointą jego występu jest sytuacja, w której mołdawski bramkarz stawał na drodze piłki 4x w ciągu kilku sekund, jednak ostatecznie musiał wyciągać ją z siatki. Dziś górą Gwiazda, jednak sezon jeszcze się nie kończy i z pewnością wiele emocji czeka nas jeszcze na parkiecie komprachcickiego OSiRu, tym bardziej po powrocie wykartkowanego Boczarskiego i Bieniasa.

Udany rewanż zalicza SRS Gwiazda Ruda Śląska. Przekonująca i zasłużona wygrana w meczu z Berlandem Komprachcice. Do przerwy jednak pachniało niespodzianką, bowiem Berland odpowiadał na każde trafienie rudzian.

39:34
    Gol dla Gwiazdy!
    Samobójcze trafienie zalicza SAPA.
    Siadul mocno bił z lewej strony pod bramkę w kierunku kolegi z zespołu, ale podanie bardzo niefortunnie przeciął Sapa.

39:25
    Riemann z prawej strony, ale Waszka ładnie ustawił się przy słupku

39:17
    Kilian faulowany, piąte przewinienie gości.

39:08
    Siadul z prawej nogi, minimalnie niecelnie!

38:57
    Coraz więcej emocji na boisku i na obu ławkach. Bardzo nerwowo zrobiło się w obozie gospodarzy.

38:46
    Węgrzyn bardzo ładnie blokuje Sapę

38:35
    Świetne wyjście Waszki z pola karnego

38:05
    Kilian niedokładnie na prawo do wolnego, rozpędzającego się Meryka. Kontra gości.

37:37
    Hyży bardzo niecelnie do Mrowca

37:04
    Gospodarzom zostały jeszcze 3 minuty na odwrócenie losów spotkania. Póki co- kontra Meryka, ale Gwiazda odzyskuje piłkę.