Jagiellonia – Arsenal Tula 1:2 (koniec) | Zagłębie S. – FK Zarkovo 1:1 (koniec) | Wisła Pł. – Ufa 0:0 (koniec)
Śląsk – Dinamo Z. 0:2 (koniec) | Lech P. – Etyr Tyrnowo 1:3 (koniec)
Śląsk Wrocław
0:2 (0:0)
Dinamo Zagrzeb
Środa 23.01.2019, 15:00 • Belek, Turcja • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Sędzia kończy sparingowe spotkanie Śląska Wrocław z Dinamem Zagrzeb. Bardziej utytułowani rywale pewnie zwyciężają 2:0. Dziękuję za uwagę! (16:48:46)

90

72
    Gol dla Dinamo Zagrzeb!
    Podwyższają prowadzenie podopieczni Nenada Bjelicy! Strzelcem bramki BARTOL FRANJIĆ.

70
    Bardzo dobre podanie do Arkadiusza Piecha, który jednak zupełnie nieudanie uderza z kilkunastu metrów. Dwadzieścia minut do końca spotkania.

54
    Chorwaci obejmują prowadzenie! Strzelcem bramki MARIO SITUM.

46

Do przerwy Śląsk Wrocław bezbramkowo remisuje z mistrzami Chorwacji, Dinamem Zagrzeb. Zobaczymy, czy po przerwie doczekamy się jakichś goli. Zostańcie z nami!

45

43
    Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników Śląska. Mamy przerwę w grze.

30
    Po trzydziestu minutach bez zmian. W dalszym ciągu bezbramkowy rezultat.

15
    Kwadrans gry za nami. W Belek bardzo deszczowa pogoda, która na pewno nie ułatwia gry obydwu zespołom.

1

Śląsk rozpocznie w takim składzie:
    Słowik – Celeban, Pawelec, Golla, Augusto – Farshad, Tarasovs, Mączyński, Chrapek, Pich – Robak

Początek meczu WKS-u z podopiecznymi Nenada Bjelicy o godzinie 15:00. Będzie informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku!

Ekipę z Dolnego Śląska w zimowej przerwie wzmocnił Krzysztof Mączyński. Zobaczymy, czy były gracz Legii Warszawa i Wisły Kraków wspomoże nową ekipę w walce o górną ósemkę.

Przygotowania polskich ligowców do rozpoczęcia rundy wiosennej rozpoczęły się na dobre. W jednym z dzisiejszych starć sparingowych polskich zespołów Śląsk Wrocław zmierzy się z Dinamem Zagrzeb.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 54. Situm, 72. Franjić